We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

FTP problem

pawelmordek
31-05-2007, 19:07
Dane były w porządku rozłączyłem się wczoraj (30.05.07r) na chwile i bez żadnego kombinowania z loginem i hasłem chciałem się połączyć ok 18.00 i nic, nie mogłem się połączyć do 23.00 po tej godzinie zrezygnowałem z dalszych prób. Problemy przeważnie mam od godz. 18.00 a od rana wszystko znowu chodzi. Ale jak by co to zgłoszę się do pomocy.

Pozdrawiam

sLoDkI
31-05-2007, 11:20
Cytat Napisał pawelmordek
530 login incorrect
spróbuj tę samą nazwę użytkownika/hasło albo wprowadź je ponownie?
Jak sama nazwa wskazuje - złe hasło. Może zmieniłeś na inne hasło niż teraz wpisujesz?

(...)oczywiście dane są w porządku o ile się orientuję to wina po stronie serwera czytając posty chyba z przed kilku miesięcy było napisane że, prace nad tym trwają i tu nasuwa się pytanie kiedy wreszcie będzie wszystko OK.
Oczywiście zostało to już naprawione, tylko że nikt nie miał chwili o tym napisać

PS. Spróbuj zmienić jeszcze raz hasło. Jeżeli się okaże że problem nie ustąpił - napisz @pomoc

pozdrawiam.

pawelmordek
30-05-2007, 21:29
Witam, chcę się dowiedzieć co z tym jest wyskakuje mi taki błąd:

530 login incorrect
spróbuj tę samą nazwę użytkownika/hasło albo wprowadź je ponownie?

oczywiście dane są w porządku o ile się orientuję to wina po stronie serwera czytając posty chyba z przed kilku miesięcy było napisane że, prace nad tym trwają i tu nasuwa się pytanie kiedy wreszcie będzie wszystko OK.