We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z uploadem plików

enougher
31-05-2007, 12:00
Dzięki wielkie, wiedziałem, że rozwiązanie jest proste =D

boniek00
31-05-2007, 09:11
Przekroczyłeś quote dyskową. Usuń niepotrzebne pliki ze swojego konta. Obecnie twoje pliki zajmują 64 MB.

Pozdrawiam,

enougher
30-05-2007, 18:40
plprojekt.ovh.org

boniek00
30-05-2007, 16:02
Podaj nazwę swojej domeny.

Pozdrawiam,

enougher
30-05-2007, 15:28
Witam,
ja chyba z dosyć nietypowym problemem. Otóż próbując uaktualnić pliki jednego z modów do PHP-F, zuploadowana została tylko ich część. Początkowo miałem nadzieję, że to sprawa powierzchni dyskowej, ale jak się okazało od tamtej pory nie mam nawet możliwości stworzenia nowego folderu na serwerze. Ani ja, ani żaden z pozostałych adminów strony. Samo logowanie odbywa się bez problemów, usuwanie plików też, ale już ich upload lub tworzenie jest przerywane błędem:

"> Requested action not taken ( e.g., file or directory not found, no
> access).
> ERROR:> Can't create following directory: "/***".""

czy podobnym w każdym innym programie (tu akurat z CuteFTP). Problem ten uniemożliwia poprawne działanie witryny, bo brakuje niezbędnych plików Jestem na ovh już odponad roku i coś podobnego nigdy się nie zdarzało. Przypuszczam, że rozwiązanie może być banalnie proste, ale wolałem się pożalić Proszę o pomoc, z góry dzięki