We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

nawigacja do samochodu.

Dave
30-05-2007, 19:01
No tak, ale tam jest nowy dział i polecają navigo a chciałbym posłuchać jeszcze o czymś innym by było bardziej obiektywnie. A zapytałem na forum nie związanym z gps bo chciałem opinie użytkowników a nie maniaków

grimble
29-05-2007, 15:52
Myślę że lepszym pomysłem będzie popytać ludzi na forach tematycznych

http://www.4kolka.pl/forum/viewtopic.php?p=645

pozdrawiam,

Dave
29-05-2007, 14:12
Raczej zależy mi tylko na tym by działała w samochodzie i czasem na pieszej wycieczce. No właśnie jesteś już kolejną osobą która wspomina o SIRF III i właśnie dlatego pomyślałem o navigo2go. Albo może MIO P340.

grimble
29-05-2007, 10:58
Na Twoim miejscu najpierw określiłbym wymagania. Np. to czy planujesz używać tego sprzętu również poza samochodem (żagle, góry). Od tego zależy na jak bardzo pancerne rozwiązanie powinieneś się zdecydować.

Garmin to solidna marka, choć trudno mi powiedzieć czy uda Ci się zmieścić w zaproponowanej cenie.

Przy wyborze odbiornika staraj się by pracował na nowym układzie SIRF III. Jest bardziej czuły od poprzednika i dzięki temu bez problemu pracuje w samochodzie.

pozdrawiam,

Dave
29-05-2007, 10:50
Witam, założyłem konto na tym forum, ale nigdy nie miałem potrzeby pisać, aż do dziś. Siedzę sobie w pracy i tak myślę, że zbliżają się wakacje, więc warto by na te trzy tygodnie urlopu pojeździć po Polsce. Pomyślałem, że pożyczę samochód kempingowy od wujka i ruszę w kraj. Przydałaby mi się jednak nawigacja. Już od jakiegoś czasu widać na mieście banery reklamowe z nawigacją, więc podejrzewam, że jest duży wybór. Jednak mnie interesuje coś do 1000zł. Widziałem, że navigo ma w tej cenie urządzenie navigo2go i ma całkiem niezłe mapy, czy jest coś jeszcze w tym segmencie?