We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

gdzie mogę sprawdzić apache ?

socker1
24-05-2007, 11:04
wkleję może wątek z innego działu na który nikt mi nie odpowiedział. Może Ty mi pomożesz...

,,Witam

od 5 godzin nie moge wejsc do mojej strony www.gangsters.pl i nie moge takze wejsc do mojego pleksa ( tzw. strony w ogole się nie ładują tak jakby nie istniały ). Zadajac pytania na pomoc@ovh.pl zostałem odniesiony na te forum. Gdzie mogę sprawdzić swoją konfigurację apache ? Co mam zrobić aby poradzić sobie z problemami.
Czy mógł by mi ktoś pomóc nie tylko po przez te forum. Byłbym wdzięczny za kontakt na gg: 2952953.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc"

Obecnie nie ładuje mi się strona, nie ładuje się strona do pleksa i także strona do ftp. Co może być przyczyną awarii, skoro Ja ani mój programsta od 3 dni nic nie robiliśmy na serwerze. Czy jest to wina ovh, czy może być to włam na konto. Co może być przyczyną i co mam zrobić aby to naprawić ?

grimble
24-05-2007, 10:40
Napewno wszystkie dane zostaną zachowane. To zwykły restart, niemal jak w zwykłym pececie.

pozdrawiam,

socker1
24-05-2007, 10:16
a gdybym wybrał w menagerze w usługach opcję: uruchom ponownie serwer
to rozumiem ze zostanie odłączony i ponownie włączony serwer ? Czy nie utracę na pewno żadnych danych znajdujących się na moim serwerze ??

grimble
24-05-2007, 09:01
Najłatwiej wrzucić na server plik index.php o treści
Kod:
po odwołaniu się do tego pliku z poziomu przeglądarki pojawią się informacje nt. nie tylko apache.

pozdrawiam,

socker1
23-05-2007, 20:14
Witam

Gdzie można sprawdzić swoją konfigurację apache na serwerze dedykowanym ( niestety od 5 godzin nie mogę wejść do pleksa ).
Byłbym również bardzo wdzięczny za kontakt na gg: 2952953.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc