We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

wysłałem na serwer a nie działa


mariano
15-05-2007, 09:25
Moglbys podac nazwe swojej domeny? Bo "mojanazwa.ovh.org" niewiele tu pomoze.

I posluchaj kolegi: jportal naprawde jest dziurawy.

matfeusz
14-05-2007, 19:09
ale za pierwszym razem nie musisz wpisywać install.php jeśli wchodzisz na swój adres to automatycznie powinno pisać aby zainstalować JPortal.

Ale ja za pierwszym razem pomyliłem kod do aktywacji i dopiero za drugim razem dobrze wpisałem i dostałem wiadomość że konto aktywowane więc może jest jakiś błąd i pozostało nieaktywne! Ja moge wysyłać pliki na serwer i itd. ale żaden plik nie chce mi się otworzy wpisujac np. www.mojanazwa.ovh.org/nazwapliku.php

Co robić???????? już czekam kilka dni na odpowiedź a bardzo mi się śpieszy... wysłałem e-mail do administracji ale narazie bez skutku.

Pomocy!

deallas
13-05-2007, 22:46
a przypadkiem nie jest to plik install.php. Nie jestem w 100% pewien bo nie korzystam z jportalu bo jest strasznie dziurawy.

matfeusz
13-05-2007, 09:55
Witam. Wysłałem na serwer instalacje Jportal ale gdy przechodzę na swoją stronę to nie wyświetl mi strony instalacji, próbowałem www.mojastrona.ovh.org/index.php i dalej nic... juz kilka razy instalowałem jportal ale na innych serwerach i nie miałem problemu a na ovh coś nie mogę . proszę o pomoc!

PS. plik index.php jest na serwerze!