We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Access denied for user 'dupczybiedy'@'%' to database 'dupczybiedy'

K@iTO
03-06-2007, 22:29
ZNOWU? DLA CZEGO?

http://www.dupczybiedy.ovh.org/

zapraszam.... rozmiar bazy się nie zmienił od miesiąca...

i ten miesiąc było ok. i nagle znowu!!! bez przyczyny

Access denied for user 'dupczybiedy'@'%' to database 'dupczybiedy'

Co jest? Czybym miał się już wynieść z serwera?

K@iTO
14-05-2007, 16:27
Cytat Napisał deallas
"Access denied for user 'dupczybiedy'@'%' to database 'dupczybiedy'"

Database ustaw jako localhost a nie 'dupczybiedy'. Zazwyczaj żeby to zrobić trzeba otworzyć plik config.php (bądź pod inna podobna nazwa) i zmienić co tam należy.
A nieuważasz ze problemem jest sama baza danych ktora zablokowala przekroczone quoty?

Cytat Napisał FAQ
4.3. Przy operacji INSERT/UPDATE/CREATE dostaje błąd 'Access denied'. O co chodzi? powrót
Najprawdopodobniej przekroczyłeś maksymalny rozmiar bazy danych (4MB). Konto które przekroczyło quota bazy danych traci uprawnienia do operacji: INSERT, UPDATE, CREATE, CREATE TEMPORARY TABLES. Prawa zostaną przyznane z powrotem automatycznie, jak rozmiar bazy danych będzie mniejszy od 4MB.
z tym ze już moja baza od 2ch tygodni ma przywrocony normalny rozmiar a automtycznie nie chce sie odblokowac..... jak mozecie to to odblokujcie!

AKTULANY ROZMIAR WACHA SIę MIEDZY 2-3 MB NIE WIECEJ

deallas
12-05-2007, 21:16

Database ustaw jako localhost a nie 'dupczybiedy'. Zazwyczaj żeby to zrobić trzeba otworzyć plik config.php (bądź pod inna podobna nazwa) i zmienić co tam należy.

K@iTO
12-05-2007, 19:38
Witam

TEN PROBLEM NIE ROZWIAZAL SIE AUTOMATYCZNIE

Administratorq możesz mi przywrocic prawa?

Już baze zmniejszyłem teraz chce zmienic strone na troche inna mniejsza i po prostu potrzebuje odblokowania. Strone wypozycjonowalem bardzo dobrze i mam pr2 i prawie pr3 ale potrzebuje otwarcia ... moja baza wazy duuuuuuzo mniej....