We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

nowa baza

alex51
07-07-2007, 06:51
Skoro twierdzisz, że prościej się już nie da, to może precyzyjniej odpowiedzieć się da. Nie napisałeś czy mówisz o phpMyAdmin, czy o menagerze. Nie każdy musi być orłem, więc proszę o bardziej precyzyjne odpowiedzi. Oczywiście teraz po sprawdzeniu już wiem, ze pisałeś o phpMyAdmin.

deallas
06-07-2007, 21:27
a co to za problem użyć magicznego przycisku zaznacz wszystkie i kliknąć usuń. No prościej to już się nie da

alex51
06-07-2007, 17:06
Mam serwer 1000GP w którym jest 1 baza danych. Jak mogę skorzystać z powyższej porady aby wykasować zawartość bazy i wgrać ponownie inną zawartość. Wiem, ze mogę to zrobić z poziomu phpMyAdmin-a, usuwając po kolei wszystkie tabele bazy. szukam jednak sposobu łatwiejszego. Na innym serwerze, gdzie mam więcej dopuszczalnych baz danych usuwam bazę i ponownie tworzę nową. Czy tutaj jest taka możliwość usunięcia jedynej bazy danych i stworzenia jej ponownie bez żadnych wpisów? Jakoś sam nie mogę tego znaleźć w managerze.

bob123
07-05-2007, 08:33
Baze mozesz wyczyscic z poziomu managera.

k3dar
05-05-2007, 11:36
czy jest mozliwosc usuniecia(wyczyszczenia) starej i zalozenia nowej?? jak tak to jak to zrobic? bo jestem w tym ciemny^^