We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[PHP][mail()] źle działa!! POMOCY

maxiu69
05-05-2007, 14:15
Dla przejrzystości podam kod:

Kod:
getMessage();
} else {

$error = $mail->send($recipients, $headers, $body);
if (PEAR::isError($error)) {
echo "2. ";
print $error->getMessage();
} else {
print 'mail został wysłany.';
}
}

?>

Kod:
DEBUG: Recv: 220 ns0.ovh.net ssl0.ovh.net. You connect to mail174.ha.ovh.net ESMTP
DEBUG: Send: EHLO localhost

DEBUG: Recv: 250-ns0.ovh.net ssl0.ovh.net. You connect to mail174.ha.ovh.net
DEBUG: Recv: 250-AUTH LOGIN CRAM-MD5 PLAIN
DEBUG: Recv: 250-AUTH=LOGIN CRAM-MD5 PLAIN
DEBUG: Recv: 250-PIPELINING
DEBUG: Recv: 250-8BITMIME
DEBUG: Recv: 250 SIZE 15000000
DEBUG: Send: AUTH CRAM-MD5

DEBUG: Recv: 334 PDI0NjYxLjExNzgzNzAzNjNAbnMwLm92aC5uZXQ+
DEBUG: Send: dGVzdCViYWpvby5ldSBmYjRiNmE1ZWY5NjlmY2ViNGI2OWM1MjgyMzk5NjkxNw==

DEBUG: Recv: 535 authorization failed (#5.7.0)
DEBUG: Send: RSET

DEBUG: Recv: 250 flushed
2.  authentication failure [SMTP: Invalid response code received from server (code: 535, response: authorization failed (#5.7.0))]DEBUG: Send: QUIT

DEBUG: Recv: 221 ns0.ovh.net ssl0.ovh.net. You connect to mail174.ha.ovh.net
Oto taki ładniejszy debug na porcie 5025...

Na porcie 25:
DEBUG: Recv: 220 8.mail-out.ovh.net ESMTP
DEBUG: Send: EHLO localhost

DEBUG: Recv: 250-8.mail-out.ovh.net
DEBUG: Recv: 250-PIPELINING
DEBUG: Recv: 250-STARTTLS
DEBUG: Recv: 250-8BITMIME
DEBUG: Recv: 250 SIZE 0
DEBUG: Send: RSET

DEBUG: Recv: 250 flushed
2. authentication failure [SMTP: SMTP server does no support authentication (code: 250, response: 8.mail-out.ovh.net
PIPELINING
STARTTLS
8BITMIME
SIZE 0)]DEBUG: Send: QUIT

DEBUG: Recv: 221 8.mail-out.ovh.net

maxiu69
05-05-2007, 12:32
próbowałem wysyłać emaile przy pomocy PHPmailer niesety dostaje blad authentication failed co nie wiele mi mowi (chce wyslac przy pomocy poczta.o2.pl z wlaczona autentykacja )... sprobowalem wysylac maile przy pomocy pakietu PEAR::

tutaj dostaje napstępujący błąd przy próbie wysłania emaila:
authentication failure [SMTP: SMTP server does no support authentication (code: 250, response: 8.mail-out.ovh.net PIPELINING STARTTLS 8BITMIME SIZE 0)], ... przy wylaczeniu opcji auth ... w obu przypadkach otrzymuje , iz wiadomosc zostala wyslana , ale jeszcze ani razu nie doszla...

a tak na marignesie Zrobcie panowie administratorzy porzadek z opoznieniami w otrzymywaniu poczty wysylanej po przez funkcje php mail() ... wlasnie doszedl do mnie email wyslany wczoraj z poziomu kodu php. Uzywajac funkcji mail nie uzywam przeciez funkcji pocztapolska()... a i tak już priorytety szybciej dochodza niz emaile wysylane w ten sposob...
Nie uzywam darmowego konta tylko za nie płace pieniędzmi i wymagam aby to za co płace było zgodne z prezentowaną ofertą ... i działało!!!!!!

do roboty.

maxiu69
04-05-2007, 22:47
dodam tylko ze php 5...

maxiu69
04-05-2007, 21:45
Witam,

Mam pytanie znowu odnośnie poczty email, ale tym razem wysyłanej po przez skrypty php przy pomocy funkcji mail() .

Jeśli w polu "od" , polu "do" i polu "do wiadomosci - cc" podam np. adresy @o2.pl emaile dochodzą od razu, bez opóźnień. Rzecz tych się, jeśli w jednym z pól (cc, albo do)podam adres email w domenie która zarejestrowana jest w OVH. W moim przypadku jest to: bajoo.eu

Np. Od "ala @ bajoo . eu" do " ma@o2.pl" , do wiadomości "kota@bajoo.eu" Po 15 minutach od wysłania wszystkie emaile (57 emaili) doszły już na konto ma@o2.pl, natomiast na koncie "ala @ bajoo . eu" otrzymałem tylko 11 emaili (kopii do wiadomości).

Jak temu zaradzić?

Serwer to 90PLAN.