We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

kasowanie danych z ftp

KotlettX
01-09-2006, 17:02
Dzięki! Podążając za waszymi wskazówkami włączyłem w TC: siec->FTP Pokazuj ukryte pliki. I wreszcie dopiero zaczęło mi pokazywać ukryte pliczki. Problem już rozwiązany. ThX!

bob123
01-09-2006, 09:07
w katalogach sa pliki ukryte, generalnie cos jest wiec albo usuniesz zawartosc katalogu i dopiero wtedy katalog albo uzyj usuwnia rekursywnego(dobre klienty ftp powinny posiadac taka opcje)

buldog
01-09-2006, 08:24
Hmm.. Ja korzystam z Filezilli i mi po zaznaczeniu opcki "pokaż ukryte" wyświetla pliki .htaccess i wszystko sie elegancko kasuje..

KotlettX
31-08-2006, 15:40
Losucha, chce wszystko skasować.. ale tych 3 folderów.. sie nie da :/

bob123
31-08-2006, 13:00
Podaj nazwe domeny

KotlettX
31-08-2006, 12:41
Hmm.. a jak sprawdzić czy mam taki plik _.htaccess? Korzystam z TotalComandera dałem opcje, żeby pokazywał ukryte, systemowe pliki itp. itd.. I dalej foldery są puste (mam już 3 takie których nie da sie skasować). Drogi adminie jeżeli nie będziesz już ingerował w konta free60, to chociaż zlituj się i wytłumacz jak sobie samemu można poradzić z takim problemem

rocek
04-08-2006, 17:29
Z tego co czytam, ktoś komuś pomógł, a reszta???Jak mamy spobie poradzić z podobnym problemem???
Skąd mam wiedzieć, co będzie w pliku zanim on powstanie?? Chodzi mi o katalog xXXXXXxxinstallation po instalacji MAMBY?? Czyż jako administrator nie powinienem mieć dostępu do każdego miejsca na "moim" koncie???
Z góry dziękuję za pomoc.

Spectro
04-08-2005, 17:19
Dzieki za pomoc

Łabędź
04-08-2005, 17:08
Cytat Napisał Spectro
Chcę usunąć /www/blog niestety w tym katalogu znajduje sie folder bblog a w nim katalog niemogeusunac (nazwe udało mi się zmienić) z ktorym sa wlasnie problemy - czyli /www/blog/bblog/niemogeusunac.
Program do ftp pokazuje, ze folder niemogeusunac jest pusty, natomiast przy probie usuniecia twierdzi, ze cos w nim jest lub, ze nie mam praw dostępu... sprawdzalem kilkoma programami do ftp.
W środku był katalog o nazwie spacji z plikiem .htaccess.
Już go nie ma.

P.S. Więcej nie będe ingerował w dane na kontach użytkowników 60free, proszę więc zwracać większą uwagę na to jakie pliki Państwo wgrywają.

pozdrawiam

Spectro
04-08-2005, 17:00
Chcę usunąć /www/blog niestety w tym katalogu znajduje sie folder bblog a w nim katalog niemogeusunac (nazwe udało mi się zmienić) z ktorym sa wlasnie problemy - czyli /www/blog/bblog/niemogeusunac.
Program do ftp pokazuje, ze folder niemogeusunac jest pusty, natomiast przy probie usuniecia twierdzi, ze cos w nim jest lub, ze nie mam praw dostępu... sprawdzalem kilkoma programami do ftp.

Łabędź
04-08-2005, 16:35
Cytat Napisał Spectro
Hej. Nie moge wykasowac folderu z mojego konta mimo, ze mam do niego prawa. Katalog jest pusty, mimo to dostaje informacje, ze nie mozna wykasowac.
Kod:
/spectro/www/blog# ls
bblog
katalog nie jest pusty

Cytat Napisał Spectro
Jesli to mozliwe, to prosze - drogi administratorze, wykasowac z konta spectro wszystko co jest w katalogu /www/blog lacznie z tym katalogiem.
Czy w kliencie ftp ten katalog jest pusty???

Cytat Napisał Spectro
BTW. Dobrze, ze ftp w ogole zaczal dzialac.
Też się ciesze

pozdrawiam

Spectro
04-08-2005, 15:38
Hej. Nie moge wykasowac folderu z mojego konta mimo, ze mam do niego prawa. Katalog jest pusty, mimo to dostaje informacje, ze nie mozna wykasowac.
Jesli to mozliwe, to prosze - drogi administratorze, wykasowac z konta spectro wszystko co jest w katalogu /www/blog lacznie z tym katalogiem.
BTW. Dobrze, ze ftp w ogole zaczal dzialac.