We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem...

deallas
28-04-2007, 23:57
Cytat Napisał Ursus Znadmorza
Obsługiwane bazy danych phpBB:
MySQL 3.2x/4.x
PostgreSQL 7.x,
Microsoft SQL Server 7/2000
Microsoft Access (poprzez ODBC)
Moim zdaniem wersja skryptu z jakiego korzystasz to phpBB 3 który jest udostępniany jak na razie w wersjach BETA. A jak nie działa przez Accessa to zawsze pozostaję niezawodny MySQL. No dobra instalacja jest bardzo prosta wystarczy w polu gdzie pytają o nazwe bazy danych wklepać to samo co masz w adresie strony(niejasno wyjaśniłem ale inaczej się nie dało). np. adres strony
http://adert.ovh.org to dajesz adert jako nazwę bazy danych. Ta sama daj tam gdzie pytają o użytkowników. Hasło analogicznie takie jak podałeś a host daj jako mysql.60free.ovh.org. Jak coś nie gra to pisz na PW.

Ursus Znadmorza
24-04-2007, 21:24
Obsługiwane bazy danych phpBB:
MySQL 3.2x/4.x
PostgreSQL 7.x,
Microsoft SQL Server 7/2000
Microsoft Access (poprzez ODBC)

Ursus Znadmorza
24-04-2007, 21:05
Chcę zainstalować na mojej stronie forum phpBB. Słyszałem, że to najpopularniejsze i najlepsze forum, ale mam problem. Nie mogę sobie poradzić z bazą danych. W MS Acces podczas instalacji wyskakuje "Critical Error", a o MySQL nie wiem nic .
Czy ktoś by mnie poprowadził za rękę przez proces instalacji tego forum, albo doradził mi instalację innego.