We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

90 PLAN jak wyłączyć blokady w phpmail ????

Przemko
20-04-2007, 18:48
Bardz wielki problem, mysle ze tyczyc sie bedzie nie tylko mnie. Moja strona postawiona jest na silniku Joomla. Korzystam z wewnetrznej funkcji phpmail do rozsylania biuletynu do uzytkownikow znajdujacych sie w bazie. Powiedzmy ze jest ich 600, czyli wysylam 600 maili z czego staram sie to robic partiami zeby nie przeciazac serwera. Ok i teraz najwazniejsze. Wiadoma rzecza jest, ze jak ktos zarejestrowal mi sie w portalu juz rok temu albo dluzej to jego adres email podany przy rejestracji moze stac sie nieaktualny. Tak wiec przy rozsylaniu biuletynu okaze sie ze adres email jest nieprawidlowy. Ok ale okazuje sie, ze jesli takich nieprawidlowych maili jest wiecej to serwery OVH traktuja mnie jako spamera i BLOKUJA MOJA USLUGE PHPMAIL. Wystarcza 5 błednych adresów i siada absolutnie wszystko lacznie z mozliwoscia rejestracji nowych uzytkownikow, bo przeciez aby aktywowac konto trzeba kliknac w linka w wyslanym emailu, a ten nie dojdzie bo funkcja phpmail zostala wylaczona.

Moj portal ma juz prawie 2 lata i nie jestem w stanie sprawdzic poprawnosci kazdego emaila w bazie danych, a musze wysylac biuletyny bo od tego zalezy np kampania reklamowa, etc. Ostatnio organizujemy kabaret ani mru mru, chce powidomic uzytkownikow o tym wydarzeniu i nie moge bo wysle biuletyn to OVH mnie znowu wylaczy. Tak wiec pytanie brzmi:

Czy mozecia Panstwo wylaczyc ta bzdurna blokade ???