We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Propozycja promocji

veyron2
09-04-2007, 15:12
Chciałbym zaproponować Wam promocję, która jak myślę przyciągnęłaby wielu klientów... Ja sam oczywiście wykupiłbym także konto gdyby tylko opcja jaką zaproponuję (lub bardzo podobna) pojawiła się w Waszej ofercie...

Dotychczas promocja z darmowym serwerem na czas rejestracji domeny w Waszym serwisie dotyczy tylko domen .pl, ja natomiast chciałbym zaproponować podobną promocję dla domen .com, .net, .org, .biz, .eu ...

Myślę, że nie musiałaby być tak bardzo rozbudowana jak plan 1000gp...

Napiszę teraz jaka propozycja interesowałaby mnie (choć wiem, że może ona być nieodpowiednia dla innych użytkowników, ale podam opcję mi najbliższą):

Miejsce na strone www: 500MB,
Transfer: 10GB/m-c,
4 konta mailowe,
1 baza MySQL,
dostępnośc technologii: PHP 4, PHP 5, Perl 5, C, Python,
oczywiście dostęp FTP,
i ewentualnie subdomeny (3).

Tak wyobrażam sobie idealna ofertę dla mnie, a cena(brutto) jaką byłbym gotów dać za tą opcję w polączeniu z domena .com to ok. 30 zł/rok.

Może teraz wyjaśnię dlaczego interesuje mnie własnie taka opcja. Jestem uczniem i liczy się dla mnie dobra oferta za niewygórowaną cenę. Tworzę dużo grafiki, a oprócz tego uczę się programowania i technologii tworzenia stron internetowych i właśnie dlatego jest mi potrzebny hosting na którym będę mógł zamieścić moje portfolio. Ponieważ czasami robie strony internetowe na zamówienie zależy mi na globalnej domenie, by była ona dostępna dla moich potencjalnych klientów.

To chyba wszytsko co chciałem napisać... Mam nadzieje, że inni użytkownicy internetu także mają podobne potrzeby i opcja wyżej przedstawiona lub podobna będzie dostepna w ofercie ovh.pl

Pozdrawiam.