We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z adminem [Nieustawilem]

K@iTO
21-11-2005, 20:00
Cytat Napisał MICHU
Ja też mam ten problem: Próbowałem przez bazę i przeinstalowywałem i wpisywałem nowe dane i nie idzie ciągle mam komunikat:
"Podany login bądź hasło jest błędne, spróbuj ponownie lub skorzystaj z funkcji zapomniane hasło" co robić?
1 jesli masz np. cos.blo.pl czyli alias to od jakiegos czasu tak sie dzieje
2 jesli masz cos.ovh.org/admin.php i nie chce ci wejsc cos skopales to powtorz czynnosc jeszcze raz

Musi zadzialac

MICHU
20-11-2005, 17:08
Ja też mam ten problem: Próbowałem przez bazę i przeinstalowywałem i wpisywałem nowe dane i nie idzie ciągle mam komunikat:
"Podany login bądź hasło jest błędne, spróbuj ponownie lub skorzystaj z funkcji zapomniane hasło" co robić?

K@iTO
20-11-2005, 00:35
Cytat Napisał lewirak
Witam.
Podczas instalacji jPortala,zapomniałem wpisać swoje dane admina.I teraz nie mogę tam się dostać .Jeżeli gdzieś to jest,na forum ,prosiłbym o linka.Ewentualnie o odpowiedż.Ponieważ jest to mój 1. post,proszę o wybaczenie.
pozdrawiam.
-------------------------------
Sorry,za zawracanie głowy.
Poradziłem już sobie.
Wgrałem Install,odszukałem w przeglądarce stronę ,gdzie była instalacja i zaznaczyłem instaluj,wpisałem ponownie dane i wsio gra.

No i spox teraz dla formalnosci .

Nadawaj normalny temat!!!!!("zmieniony przezemnie")

Jak można nadać sobie prawa

Przez baze danych

logujesz sie wchodzisz do admins i ...

naciskamy dodaj i wykonujemy po kolei.

id - puste (samo się nada)

nick - login admina

pass - hasło (obok w selectcie funkcja [function] wybierz opcję MD5 i wpisz swoje hasło - zostanie zahashowane)

name - imie, lub imie i nazwisko admina - może zostać puste

added - wybierz w polu funkcja - j/w tylko opcję - NOW

access - wpisz root - nada to adminowi pełne prawa dostępu

mail - e-mail admina

stat - pozostaw 1

GOTOWE!

lewirak
18-11-2005, 12:58
Witam.
Podczas instalacji jPortala,zapomniałem wpisać swoje dane admina.I teraz nie mogę tam się dostać .Jeżeli gdzieś to jest,na forum ,prosiłbym o linka.Ewentualnie o odpowiedż.Ponieważ jest to mój 1. post,proszę o wybaczenie.
pozdrawiam.
-------------------------------
Sorry,za zawracanie głowy.
Poradziłem już sobie.
Wgrałem Install,odszukałem w przeglądarce stronę ,gdzie była instalacja i zaznaczyłem instaluj,wpisałem ponownie dane i wsio gra.