We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Dostałem bana... Za co ?? :( Kiedy go nie bedzie..??

dworakd
25-03-2007, 12:01
Widziałeś kiedyś, żeby jakiś większy portal nie działał przez weekend tylko dlatego, że ludzie mają wolne? Jak chcą mieć wolne, to niech zadbają o sprawność swoich serwerów.

marcin_17
24-03-2007, 22:01
Cytat Napisał dworakd
Heh, w co Ty wierzysz, ta firma jest całkowicie nieodpowiedzialna.
Banda kretynów, którzy sami nie wiedzą co robią.
Ja prowadzę stronę, którą odwiedza 10000 unikalnych uzytkowników dziennie (HumorPage.pl) i dzisiaj rano padła baza, do tej pory nie działa i zapewne poczekam sobie do poniedziałku...
Rozumiem Cię z jednej strony jednak nie upoważnia Cię to do wyzywania innych.....(dzieciak neo ) Chyba jest wekeend więc nie jest dziwne, że ludzie mają wolne.

dworakd
24-03-2007, 19:12
Heh, w co Ty wierzysz, ta firma jest całkowicie nieodpowiedzialna.
Banda kretynów, którzy sami nie wiedzą co robią.
Ja prowadzę stronę, którą odwiedza 10000 unikalnych uzytkowników dziennie (HumorPage.pl) i dzisiaj rano padła baza, do tej pory nie działa i zapewne poczekam sobie do poniedziałku...

Żwirek
20-03-2007, 11:00
Cytat Napisał 1-3cgim
Witam. Jeśli wątek znajduje się w złym forum, to proszę o przeniesienie i przepraszam za nie uwagę.
Moja strona to www.1-3cgim.ovh.org
Po wejściu na nią wyskakuje komunikat że zostałem zbanowany, bo narszuszyłem regulamin... Czy da się to załatwic w godzine lub dwie.. ?? ta strona jest ważna (dużo osób z mojej klasy z niej kożysta)... Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam Łukasz...
Napisz na pomoc@ovh.pl

1-3cgim
19-03-2007, 18:48
Witam. Jeśli wątek znajduje się w złym forum, to proszę o przeniesienie i przepraszam za nie uwagę.
Moja strona to www.1-3cgim.ovh.org
Po wejściu na nią wyskakuje komunikat że zostałem zbanowany, bo narszuszyłem regulamin... Czy da się to załatwic w godzine lub dwie.. ?? ta strona jest ważna (dużo osób z mojej klasy z niej kożysta)... Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam Łukasz...