We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Warning: mysql_connec...

bob123
19-03-2007, 09:38
Na moim koncie w 60free www.thethree.ovh.org pojawił się taki błąd
Ja zadnego bledu nie widze, baza dziala poprawnie.

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Host 'p1.yoyo.pl' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts' in /var/www/www.xt.pl/include.php on line 4
1129Host 'p1.yoyo.pl' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts'
A to chyba nie u nas.

dew
18-03-2007, 17:02
oj widzę, że to chyba trochę grubszy problem... coś baza danych szwankuje nawet u yoyo.pl

czekam na jakieś odpowiedzi!

pozdrawiam

dew
18-03-2007, 16:19
Na moim koncie w 60free www.thethree.ovh.org pojawił się taki błąd - korzystam z phpBB2.01, co mam zrobić? Ten error całkowicie uniemożliwia korzystanie z mojego forum. Mogę prosić ADMINKÓW o rozwiązanie tego problemu?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Host 'p1.yoyo.pl' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts' in /var/www/www.xt.pl/include.php on line 4
1129Host 'p1.yoyo.pl' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts'