We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem po awarii 60free

mariano
14-03-2007, 11:44
Cytat Napisał last_mann
przyczyna pozostanie dla mnie zagadką bo ja nic w tym okresie nie grzebałem.
http://www.mysql.org/doc/refman/4.1/...am-tables.html

last_mann
14-03-2007, 11:32
Dziękuję za pomoc.
Faktycznie już wszystko działa OK.
Miales zepsuta tabele w bazie. Juz jest naprawiona.
...przyczyna pozostanie dla mnie zagadką bo ja nic w tym okresie nie grzebałem.

mariano
14-03-2007, 10:00
Miales zepsuta tabele w bazie. Juz jest naprawiona.

Gdyby Twoje skrypty byly poprawnie napisane, sam bys na to wpadl. Po wykonaniu mysql_query() musisz zawsze sprawdzac, czy nie bylo bledu.

last_mann
14-03-2007, 09:12
Witam
Około dwóch dni temu (11-03-2007r) zauważyłem na koncie www.last_mann.ovh.org problemy, które polegały na wyświetlaniu informacji czegoś w stylu "Bad Gateway" (inne moje konto w 60free chodziło poprawnie).- niestety byłem zagoniony i nie miałem czasu zrobić screena ;(. W wyżej wspomnianym czasie nie były czynione przeze mnie żadne modyfikacje po stronie ftp ani MySQL, więc przyczyna raczej na pewno leży po stronie operatora. W nocy z 12 na 13 marca wszystko wróciło do normy i działało prawidłowo ale już wczoraj (t.j 13-03-2007) na górze strony wyświetlają się linijki z informacją błędu MySQL o treści:

Kod:
Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/l/a/s/last_mann/www/otwarty_disp/funkcje.php on line 416

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/l/a/s/last_mann/www/otwarty_disp/funkcje.php on line 426
Na razie nic nie zmieniam w plikach ftp ani w bazie danych ale martwię się:
Czy to problem przejściowy? Czy to już tak (nie daj Boże) zostanie?