We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

jak polaczyc sie z ftp?

Eeeyeore
12-09-2007, 18:00
Cytat Napisał cehavau
a jak mam to zrobić?tzn jak mam zainstalowac shh ?
Do połaczenia po ssh pod windows masz program putty
Do przsyłania plikow po ssh masz program winscp
Jesli nie wybrałeś dystrybucji dla experta (czystej) to zapewne serwer ftp masz zainstalowany (w wiekszości dystrybucji to proftpd), wystarczy dodać uzytkownika - man useradd, a jak nie umiesz to sprawdź czy ovh przypadkiem od razu nie zainstalowało ci webmina (graficzne narzedzie do konfiguracji serwera) dostepne jest na adresie https://twoj.kimsufi:10000 u: root p: twoje hasło z maila.
Na stonie ovh masz od groma przewodników jak to zrobić

cehavau
12-09-2007, 15:43
Cytat Napisał maxix
No niestety nie połączysz się dopoki, dopoty nie zainstalujesz opogramowania.... standardowe oprogramowanie serwera to ssh i czysty linux. I na tym sie konczy konfiguracja, reszte nalezy do end usera (klienta koncowego), czyli do Ciebie.
a jak mam to zrobić?tzn jak mam zainstalowac shh ?

maxix
13-03-2007, 21:07
Cytat Napisał Dreamland
witam,
jestem poczatkujacy, mam doswiadczenie tylko w przypadku serwerow hostingowych.
Mam u Was dedykowany kimsufi i nie wiem jak polaczyc sie z ftp za pomoca total commandera.
Nie dostalem takiej informacji w mejlu z opisem konta.

prosze o pomoc

Maciej
No niestety nie połączysz się dopoki, dopoty nie zainstalujesz opogramowania.... standardowe oprogramowanie serwera to ssh i czysty linux. I na tym sie konczy konfiguracja, reszte nalezy do end usera (klienta koncowego), czyli do Ciebie.

kartofel
13-03-2007, 16:08

Dreamland
13-03-2007, 13:03
witam,
jestem poczatkujacy, mam doswiadczenie tylko w przypadku serwerow hostingowych.
Mam u Was dedykowany kimsufi i nie wiem jak polaczyc sie z ftp za pomoca total commandera.
Nie dostalem takiej informacji w mejlu z opisem konta.

prosze o pomoc

Maciej