We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Błąd ograniczający upload plików

bob123
26-07-2007, 12:49
W managerze

Zin
26-07-2007, 12:21
No dobrze więc, to było moje nie dopatrzenie, a to dlatego, że wrzucam te pliki trochę bardziej na czuja i nie wiem ile mam w danym czasie zajęte miejsca na serwerze. W związku z tym mam takie pytanie: Gdzie mogę sprawdzić ile mam już zajęte przestrzeni na serwerze i jeszcze może jakieś inne dane o nim?

boniek00
28-05-2007, 09:45
Maksymalny rozmiar pliku wrzucany przez ftp to 5MB.

Pliki na twoich obu kontach zajmują ponad 50MB na każdym,

Pozdrawiam,

Zin
26-05-2007, 20:59
www.necro.ovh.org

Aha i chciałbym jeszcze dodać, że dzieje się to samo na innym koncie - mci.ovh.org Także, problem dotyczy już dwóch kont a nie jednego. Jestem bardzo ciekaw rozwiązania tego problemu.

Pozdrawiam.

mariano
09-05-2007, 09:28
Podaj swoja domene.

Zin
08-05-2007, 23:29
Czy nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie? Gdzie mam się w takim razie zwrócić z tym problemem??

Zin
11-03-2007, 19:28
Witam serdecznie!

Cieszę się, że powstał tak znakomity serwer dający duże możliwości a tym samym nie zawierającym reklam itp.

Przejdę jednak do sedna. Chodzi bowiem o to, że w ofercie macie 60mb przestrzeni na www. Spotkałem się jednak z bardzo dziwnym błędem serwera FTP, który wyskakuje zawsze, gdy zbliżam do 10mb pojemności.

Błąd jest następującej treści:

Kod:
"Wystąpił błąd podczas kopiowania pliku na serwer FTP. Upewnij się, czy masz uprawnienie do  umieszczenia plików na tym serwerze.

Szczegóły:
200 Type set to I
227 Entering Passive Mode (213,251,189.229,91).
150 Opening BINARY mode data connection for plik.php"
Nie, wiem o co chodzi z tymi szczegółami za bardzo, ale wiem, że mam jakieś ograniczenie 10mb przestrzeni. Gdy usunę parę plików z serwera, mogę wrzucić kilka innych, ale przekroczyć tej 'magicznej granicy' za nic nie mogę.

Co powinienem zrobić, żeby mieć dostęp do całych 60mb przestrzeni na serwerze?

Jeśli zdublowałem temat to sory i poproszę o linka do topika gdzie znajduje się odpowiedź.

Pozdrawiam!