We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Isgaroth - RPG w przeglądarce internetowej


Brejnaxxx
25-05-2008, 15:07
Gdzie ten link rejestracyjny nie moge się na tej grze zarejestrować

Norbert
17-03-2007, 18:42
Nawet ciekawa gierka

Anorax
08-03-2007, 16:06
Mam przyjemność zaprosić Was, do Isgaroth'u, jest to gra w przeglądarce internetowej.

Celem gry jest oczywiście świetna zabawa, lecz po za tym każda osoba chcąca uczestniczyć w grze dostaje własne konto (własną postać), następnie może wybrać kim chcę być, czy krasnoludzkim kowalem, elfim fleczerem, ludzkim wojownikiem itd. Zdobywa się złoto, jako główny środek płatniczy w krainie.

Można walczyć pomiędzy sobą. Tworzyć małe grupy społeczne, tzw. klany. Założyć własną rodzinę, przez co nawiązać wspaniałe znajomości w realu.

Lecz w krainie panują pewne zasady, które spisane są w kodeksie, zaś ten rozpisany jest na drobniejsze punkty, zaś prawa strzegą osoby z ragami, czyli admini, książęta, szlachcice i strażnik kodeksu.


Gra nie wymaga mocnych sprzętów użytkowników, jedyne co jest potrzebne od strony komputera to 32 ramu, karta graficzna i podłączenie do internetu. Zaś od gracza wymagane jest by miał chęci i czuł klimat fantasy panujący na każdym kroku gry.


Gra ciągle sie rozwija więc można będzie co jakiś czas zauważyć nowości.


Tak więc zapraszam wszystkie osoby, które czują że będą pasować do naszej społeczności. Lecz należy pamiętać że nie toleruje trolli, tzn. dzieci neo.

Wszystkich chętnych zapraszam na stronę www.isgaroth.ovh.org, a jeśli zdecydowaliście się na grę, to zapraszam na forum krainy (link na stronie) w celu złożenia podania o obywatelstwo.


Zapraszam
Anorax