We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Sieci programów partnerskich w Polsce - nadchodzi nowa!


nadchodzi
01-03-2007, 13:10
Witajcie!

Piszemy tą wiadomość tu na forum, gdyż chcielibyśmy, żebyście mieli wpływ na obraz nowej polskiej sieci programów partnerskich, która jako pierwsza powstaje specjalnie z myślą o użytkownikach (partnerach/wydawcach). Sieć, która w przyszłości ma na celu zmienić oblicze reklamy w polskim Internecie – przejście z modelu płatności za wyświetlenia do płatności za uzyskane wyniki. Bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie użytkowników, dlatego Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna.

Podzielcie się proszę z nami swoją opinią o systemach programów partnerskich funkcjonujących w Polsce (Tradedoubler.om, Zanox.com, Propartner.pl, Partneris.pl, …). Czy jako webmasterzy korzystacie z nich? Jeśli nie, to co zachęciłoby Was do tego? Co Wam się w nich podoba, a co nie? Czy uważacie, że oferują za mało, a może za dużo funkcji i statystyk? Programów jakich firm Wam brakuje?

Zachęcamy Was do wypowiadania się w tym wątku (lub na PM) zarówno na te pytania jak i na inne związane z tym tematem kwestii.

Jesteśmy przekonani, że wynikiem tych dyskusji stanie się sieć jak najlepiej dopasowaną do Waszych potrzeb, która zaspokoi Wasze oczekiwania i pozwoli Waszym witrynom zarabiać więcej pieniędzy.

Pozdrawiamy!