We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

"Wystapil blad w polaczeniu"

vero
03-03-2007, 18:44
mariano eee tu co do Oli to jednak moj blad :P na innego maila dostalem
e107 poza instalacja jest dobry tylko go tzeba rozwinac jak php-fusion i bedzie bardzo ladnie... ale ok bo off-topa robie :P

mariano
02-03-2007, 12:15
Cytat Napisał vero
jest dobrym CMSem
Nie wydaje mi sie.

A i jedno do Pani Aleksandry :P z pomocy 60free napisala mi w mailu ze wyslala mi nowe haslo do bazy (co moglem sam recznie zrobic). A nigdzie tego hasla nie widzialem
Ola zawsze wie, co robi. Byc moze niejasno sie wyraziles w mailu.

Niedlugo bedzie mozna instalowac e107 z managera, podobnie jak phpbb i inne.

vero
02-03-2007, 06:26
dobra powiedzmy ze poprawnie -.-" niby wszystko ok ale kuzde pluginy e107 typu forum i itp. juz nie dzialaja :/ nawet z kombinacja CHMODow :/ zaczyna mnie to cale e107 wkurzac choc poza tym wielkim bledem jest dobrym CMSem

A i jedno do Pani Aleksandry :P z pomocy 60free napisala mi w mailu ze wyslala mi nowe haslo do bazy (co moglem sam recznie zrobic). A nigdzie tego hasla nie widzialem :P Ide dalej wojowac z e107

Ehhh.... powiesic sie mozna.... jak ustawiam wszystko ladnie to wali mi ze laczy sie z moja baza ale wywala mi ze nie mam uprawnien do tworzenia bazy \Oo/ agrrr

vero
28-02-2007, 07:21
muahahahahaha no ja nie moge xD zapomnialem przez pomylke w wladowaniu e107 od nowa na FTP ustawic CHMODy :P i bez ustawienia CHMODow e107 zainstalowal, utworzyl, dziala i zapisal poprawnie
i co wy na to? xD

vero
27-02-2007, 23:10
tez instalowalem, ale musialem czystke robic bo zostawali mi ze sie tak wyrazie smiecie w bazie i na ftp ktorych recznie nie moglem usunac :/ wiec uczylem menagera do czystki i teraz mam problem za chiny nie chce on utworzyc nowej bazy :/

ahhh i jeszcze cos zauwazylem ciekawego odnosnie mojego konta tylko nie wiem czy to tylko tak dla picu :P czy na serio mam problem choc recznie sie lacze normalnie, prosze zwrocic uwage na napis nadole "Can't connect to local MySQL" probuje jeszcze jednej operacji.

mariano
27-02-2007, 10:41
Wyglada na to, ze e107 (nie wiedzialem, ze ktos w ogole tego uzywa ) probuje utworzyc nowa baze w mysql. Musisz go jakos zmusic, zeby uzywal juz istniejacej, przypisanej do Twojego konta. Jest to mozliwe (i proste), bo instalowalem juz kiedys e107 na 60free...

vero
27-02-2007, 10:33
Łabędź - to mam prosbe
Taki blad przy instalacji e107 ;-) "znowu" a najfajniejsze ze wszedzie wszystko ladnie wpisuje i ustawiam CHMODy i dostep do bazy tez mam...
Kod:
Connection to the MySQL server established and verified.

Unable to create database, please ensure you have the correct permissions to create databases on your server.

MySQL Reported Error:
Can't create database 'vero'; database exists
Jak mozesz to lukniij co i jak, biednego szaraczka ktoremu zachcialo sie testowac doglebnie e107 na 60free ;-)

A tu jest link do dokumentacji jak zainstalowac e107 http://wiki.e107.org/?title=HOWTO:Install_e107

ŁabędĽ
16-02-2007, 20:25
Cytat Napisał CieciuLysy
W czym tkwi problem?
Jaka domena?

pozdrawiam

hackosi
16-02-2007, 18:35
Mi się wydaje, że co¶ z baz± danych mog± robić, bo ja nie moge się wbic na phpmyadmin :/

-----------------------
Wie kto¶ co¶ na ten temat??

CieciuLysy
16-02-2007, 15:47
Mam problem, mianowicie od kilku godzin podczas próby wejscia na moja strone wyskakuje o to taki komunikat:

Kod:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) in /home/fepl/domains/fe.toon.pl/public_html/inc/polacz.php on line 2
Wystapil blad w polaczeniu
W czym tkwi problem?