We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[Pytania] 720 Plan

sLoDkI
08-03-2007, 13:46
Cytat Napisał mugly
1. Czy w mojej sytuacji nie będzie problemów z funkcjonowanie serwisu?
To zależy od tego jak skrypty sa napisane. Nie sądze żeby były problemy.

2. Czy są jakieś limity (również te generowane przez automat) wykorzystywania zasobów serwera?
Tak, czas wykonywania skryptów: 2h lub jeżeli bardziej obciążają system - 60sek.

3. Czy będę mógł podłączyć zewnętrzną domenę do kont poczty email z pakietu?
Tak

4. Czy w tym planie działają jakieś większe serwisy internetowe? Czy mógłbym zobaczyć jak one funkcjonują?
Tak, oczywiście że działają. Niestety nie mogę udzielić informacji które.

pozdrawiam.

coolos
07-03-2007, 10:47
Cytat Napisał Kristerr
Nie rozumiem też dokładnie o co chodzi z tymi połączeniami ale odpowiem ci z własnego doświadczenia. Mam 1000gp, niedługo się przesiadam ale to nie ważne. Tutaj jest 3 połączenia.... to bardzo mało, ale wystarcza żeby mój CMS generujący średnio 11 zapytań przyjął liczbę 1500 użytkowników dziennie. Z moich obserwacji wynika, że te serwer ma przy 3 połączeniach możliwość na około 3000 tysiące.
Według mnie 720 jeżeli chodzi o połączenia do bazy wytrzyma koło 20.000 dziennie.
Pozdrawiam, mam nadzieje, że troche pomogłem
BTW administracje odpowiada, ale nie pracuje w sobote i niedziele.
Co to za jakieś dziwne wyliczenia?

Po prostu jak masz limit 20 zapytań do bazy SQL, to możesz mieć do 20 zapytan w danej chwili, a przy 21 może wywalić Tobie błąd. Oczywiście w danej chwili na stronie może przebywać znacznie więcej osób na stronie, jest to ograniczenie generowania zapytań w jednej chwili

mugly
18-02-2007, 14:12
Dzięki, fajnie że ktoś odpowiedział. Prosiłbym administratorów serwerów o odpowiedź bo na tym mi najbardziej zależy.

Kristerr
18-02-2007, 08:58
Nie rozumiem też dokładnie o co chodzi z tymi połączeniami ale odpowiem ci z własnego doświadczenia. Mam 1000gp, niedługo się przesiadam ale to nie ważne. Tutaj jest 3 połączenia.... to bardzo mało, ale wystarcza żeby mój CMS generujący średnio 11 zapytań przyjął liczbę 1500 użytkowników dziennie. Z moich obserwacji wynika, że te serwer ma przy 3 połączeniach możliwość na około 3000 tysiące.
Według mnie 720 jeżeli chodzi o połączenia do bazy wytrzyma koło 20.000 dziennie.
Pozdrawiam, mam nadzieje, że troche pomogłem
BTW administracje odpowiada, ale nie pracuje w sobote i niedziele.

mugly
17-02-2007, 22:55
Czy na tym forum udzielają odpowiedzi administratorzy? Głównie mi chodzi o ich opinię, bo wiadomo Panie w obsłudze klienta nie zawsze muszą wiedzieć do końca co i jak. Będę wdzięczny za odpowiedź również ludziom korzystających z tego planu.

mugly
15-02-2007, 10:23
Mam w planach przenieść na plan 720, serwis internetowy postawiony na CMS Joomla. Posiadam około 10 000 użytkowników unikalnych dziennie (+ założenie, że liczba ta wzrośnie do 15 000). Strona główna generuje 20 zapytań do bazy SQL, reszta różnie wygląda. Nie korzystam z żadnych większych komponentów itd., raczej proste rozwiązania.

720 Plan ma pewne ograniczenie "Ilość jednorazowych połączeń do bazy: 20".

1. Czy w mojej sytuacji nie będzie problemów z funkcjonowanie serwisu?

2. Czy są jakieś limity (również te generowane przez automat) wykorzystywania zasobów serwera?

3. Czy będę mógł podłączyć zewnętrzną domenę do kont poczty email z pakietu?

4. Czy w tym planie działają jakieś większe serwisy internetowe? Czy mógłbym zobaczyć jak one funkcjonują?