We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z PHPFusion

clippero
17-02-2007, 14:47
Ludzie nie mowcie mi ze nie wiecie!! Wkoncu wy jestescie adminami tych serwerow! i specjalistami :/ Mozecie zobaczyc ze moja baza zostala odchudzona do minimum I DALEJ NIE MOGE NIC NA NIEJ ROBIC!! Wziaz jest ten blad " Access denied for user 'fouks-etcenter'@'%' to database 'fouks-etcenter' "

clippero
16-02-2007, 11:03
No i co dalej mam robic?! Tak już zostanie? zwolnilem miejsce i dalej nic nie moge zrobic.

clippero
14-02-2007, 18:04
No to usunalem ta tabele, w fusion pisze mi ze moja baza zajmuje ~200 KB ale dalej jest ten blad. :/ usunalem z kompa Cookies ale dalej to samo. wiec WTF?!

mariano
14-02-2007, 10:01
Jest jasno powiedziane: limit bazy sql wynosi 4mb i Ty go przekroczyles. Jesli nie wiesz, co jeszcze pousuwac, zobacz do tabeli fusion_ip2country. Nie wiem, po co ta tabela, ale zajmuje 2.5mb i jest swietnym kandydatem do wyciecia.

clippero
13-02-2007, 22:33
Pousuwałem dużo niepotrzebnych rzeczy i DALEJ jest to samo... Mnie sie wydaje ze to nie MY userzy darmowych kont cos skopalismy ale OVH :/ Bo dziwne ze nagle wszystkim takie cos sie dzieje, usuwaja i dalej NIC!

mariano
12-02-2007, 15:34
Jesli chcesz zmienic nazwy tabel w swojej bazie danych, mozesz to zrobic w phpmyadminie. Kliknij wybrana tabele i wejdz do zakladki "Operacje".

clippero
12-02-2007, 15:04
To teraz może z innej beczki. Dostalem wolne miejsce na koncie ovh 1gb i sprawa wygląda następująco. Kolega ma tam postawiony tez PHPFusion i prefix do tabel standardowy. Ja na swoim koncie tez mam standardowy. Przy instalowaniu nowego Fusiona ustawilem prefix etcenterfusion_ zeby sie czasem nie nadpisywaly. I jak mam przerobic gotowa baze zeby nie nadpisać tabel od kolegi i nie zepsuć mu strony. Da sie wogole takie coś?

mariano
12-02-2007, 14:51
Haslo powinno byc gdzies w pliku "config.php"

clippero
12-02-2007, 14:10
Jedno co teraz na stronie udaje mi sie zrobic mimo tego erroru to to ze moge usuwac zbedne rzeczy jak newsy itp. Pousuwalem tego dosyc duzo ale dalej mam ten blad :/ w PhpFusion pisze ze moja baza zajmuje 3.87 mb wiec jeszcze nie przekroczylem a juz mam taki error. Jedno co moze mi przeszkadzac to to ze wczesniej mialem na tym serwerze forum zainstalowane, ale przeniosłem je na inny serwer. I teraz zapomnialem hasła do phpmyadmin. i jak zmienie je w menadzerze to phpfusion mi nie bedzie mogl ruszyc. Jak potem zmienic haslo do bazy w phpfusion?

mariano
12-02-2007, 13:56
Baze mozna powiekszyc np. poprzez zakup platnej uslugi.

clippero
12-02-2007, 13:52
A nie ma szans zeby jakos ta baze powiększyć? no bo nie mam co usunąć :/ A jak juz cos usune to to moze zaszkodzic stronie... No chyba, że ktoś by powiedział co jest niepotrzebne a dużo miejsca zajmuje to to usunę. A i jeszcze jedno pytanie, czy da sie połączyć kilka baz mysql?

mariano
12-02-2007, 12:05
Chodzi o punkt 4.3. Przekroczyles limit bazy.

clippero
12-02-2007, 12:00
Czyli wyglada na to ze ktos zmienil mi haslo do mysql? Jak zmienie haslo to jak mam potem przekonfigurowac phpfusion zeby dzialal?

mariano
12-02-2007, 10:26
Wystarczy poczytac FAQ-a. http://60free.ovh.org/pl/support/faq.html#faq41

clippero
11-02-2007, 12:49
Czy serio nikt nie wie jak to naprawić?

clippero
10-02-2007, 00:12
Mój problem polega na tym że od lipca prowadze stronkę www.et-center.xu.pl. Ostatnio mam mało czasu na jej prowadzenie ale dzisiaj zrobilem nową szate graf dla strony. Gdy chcialem dodac newsa to mi go nie dodało. Zauwazylem ze na górze strony pisze "Access denied for user 'fouks-etcenter'@'%' to database 'fouks-etcenter'" No nie wiem co jest grane, pewnie cos z bazą. Ale ja nic nie robilem z nia i wczesniej wszystko bylo git. Dodam ze forum jest na osobnym serwerze i przy wgrywaniu layoutu nic nie uszkodzilem.

Proszę o pilną pomoc!
Z góry dziekuję