We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

deqko.info

deqko
26-02-2007, 20:36
Cytat Napisał Balas
W poziomie rowniez. Dodaj display:inline; i po klopocie
O tym nie wiedziałem
Więc biorę się za testy, i prawdopodobnie (jak wszystko dobrze pójdzie) to tabelki znikną z menu

edit:
Zrobione

Balas
26-02-2007, 20:32
Jeśli uważasz, że źle zrobiłem to menu, to zajrzyj w źródło onetu i wyślij im maila, jeśli stwierdzisz, że mają wymieszane tabelki z div'ami. Ciekaw jestem, co Ci odpiszą...
tez jestem ciekaw.. ale nie o tym ten temat.
btw. zobacz sobie w zrodlo http://www.wp.pl

Przecież wczytuje się, nawet w IE się nie rozlatuje, więc w czym problem?
Z Towim sposobem myslenia a ze wyglada wszedzie dobrze to plus dla Ciebie.

W pionie, owszem.
W poziomie rowniez. Dodaj display:inline; i po klopocie

deqko
26-02-2007, 20:23
Cytat Napisał Balas
Moze nie tylko a az? Do tworzenia menu sluza listy.
W pionie, owszem.

Cytat Napisał Balas
1. Mogles pokazac strone 30 osobom, ktore nie znaja sie na tworzeniu stron.
Osoby 'oceniające' stronę nie patrzyły za bardzo w kod, lecz na funkcjonalność, wygodę i estetykę.

Cytat Napisał Balas
2. Nie mowilem, ze mi sie nie wczytalo, ale ze top wyglada jakby sie nie doczytal...
Dziwi mnie, że nikt tego nie zauważył, wręcz przeciwnie... Większości podobało się menu

Cytat Napisał Balas
3. Strony robie sie, aby dzialaly we wszystkich przegladarkach.
Przecież wczytuje się, nawet w IE się nie rozlatuje, więc w czym problem?

Cytat Napisał Balas
A jezeli uwazasz Opere za zla przegladarke to zostawie to bez komentarza.
Uważam, że opera jest zła Używam Firefoxa, lepiej mi przypadł do gustu

Jeśli uważasz, że źle zrobiłem to menu, to zajrzyj w źródło onetu i wyślij im maila, jeśli stwierdzisz, że mają wymieszane tabelki z div'ami. Ciekaw jestem, co Ci odpiszą...

Balas
26-02-2007, 19:31
Nikt nie chcial Cie obrazic a jedynie pokazac bledy wiec nie ma sie co podniecac

Dales strone do oceny, to oceniam.

Sa gusta i gusciki, sa tez kolory ktore do siebie nie pasuja.
Masz tu bonus: http://www.colorschemer.com/online.html

Nikt nic ci zamawiać nie karze...
Sorry, ale wystartuj z taka oferta cenowa na jakimkolwiek profesjonalnym forum webmasterskim (chociazby forum.php.pl na ktorym nie raz pisze tam rowniez "zajmuje sie" ocenianiem stron i jakos w wiekszosci moje spostrzezenia sa trafne), zostaniesz tam zmieszany z blotem.

Gdzie widzisz przemieszane tabelki i divy? W menu są tylko tabelki, nic poza tym.
Moze nie tylko a az? Do tworzenia menu sluza listy.

Jesteś Balas 1 osobą na ok. 30, która wspomniała o błędnym dobraniu kolorów. Dziwi mnie też, że tym 30 osobą 'wczytało się menu do końca'... Może czas wgrać lepszą przeglądarkę?
1. Mogles pokazac strone 30 osobom, ktore nie znaja sie na tworzeniu stron.
2. Nie mowilem, ze mi sie nie wczytalo, ale ze top wyglada jakby sie nie doczytal...
3. Strony robie sie, aby dzialaly we wszystkich przegladarkach. A jezeli uwazasz Opere za zla przegladarke to zostawie to bez komentarza.

PS. poprzegladaj sobie szablony np. na http://templatemonster.com a zobaczysz roznice miedzy profesjonalnymi layoutami, a Twoim, bedziesz wiedzial o co mi chodzi

deqko
25-02-2007, 22:47
Cytat Napisał Balas
Bys sie nie osmieszal i nie zasmiecal rynku takimi ofertami...
Nikt nic ci zamawiać nie karze...

Cytat Napisał Balas
A sama strona mi sie nie podoba, kolory do siebie nie pasuja,
Są gusty i guściki

Cytat Napisał Balas
top wyglada jakby sie nie wczytal,
To jest twoja subiektywna ocena.

Cytat Napisał Balas
przemieszane tabelki i divy.
Gdzie widzisz przemieszane tabelki i divy? W menu są tylko tabelki, nic poza tym.

Tak więc, jeśli Balas możesz, twoje upodobania kolorystyczne schowaj do górnej półki, ewentualnie możesz wsadzić je w buty - będziesz wyższy Strona jest napisana w divach, wyjątkiem jest menu, które jest napisane w tabelkach... To, że komuś się nie podoba kolorystyka... Są ludzie i parapety. Jesteś Balas 1 osobą na ok. 30, która wspomniała o błędnym dobraniu kolorów. Dziwi mnie też, że tym 30 osobą 'wczytało się menu do końca'... Może czas wgrać lepszą przeglądarkę? Jeśli chcesz krytykować, to znajdź lepsze argumenty, bo tą wypowiedzią niezbyt wiele pokazałeś, a być może chciałeś 'zaszpanować', że i ty krytykować umiesz... Jeśli tak - cóż, niezbyt zabłysnąłeś. Kolega pala miał racje co do błędów na stronie - zbyt wiele było tabelek i wogóle kontrast menu był zły... Ale w czym ci ów nowe 'nie wczytujące się' menu przeszkadza? Nie mam pojęcia... Strona jest prosta, nie zawiera zbyt obszernej grafiki... Taka ma być, skromna, lecz ekskluzywna a zarazem czytelna, aby zwykły użytkownik internetu bez problemu mógł odnaleźć się na niej...
To tyle

Pozdrawiam, DeQko.

Balas
25-02-2007, 18:14
Szablon WWW
40zł - 70zł
Bys sie nie osmieszal i nie zasmiecal rynku takimi ofertami...
A sama strona mi sie nie podoba, kolory do siebie nie pasuja, top wyglada jakby sie nie wczytal, przemieszane tabelki i divy.

deqko
25-02-2007, 14:30
Witam ponowinie...

Po nieco 'ostrym' komentarzu wziąłem się za
Według mnie strona ładniej się prezentuje, jest mniej wypełniona graficznie, ale przecież nie o grafie, a o treść w większej ilości chodzi...

Proszę o ponowne oceny
http://deqko.info

Pozdrawiam, DeQko

pala
09-02-2007, 14:46
10... w skali 1-100.

5 tabelek. Trzeba być naprawdę pomysłowym, żeby tyle ich tam wsadzić. Rozumiem, że nie każdemu jest łatwo przerzucić się na css i divy, ale to już jest przesada.

Poczytaj o css, to szybko zrozumiesz, że wcale nie trzeba tak tych tabel zagnieżdżać.

Np. tabela, która rozpoczyna się tekstem: Długa przerwa. Pakujesz całą tą tabelę w jednego diva. W środku wystarczy (tak na oko):

,

,

i

. W css ustawiasz dla h2 color tła, padding, margin,ew. border-bottom; dla .info border-bottom (+ standardowo padding i margin); dla p padding, margin; dla .komentarze text-align: right. I masz mniej o jakieś 10 tagów na jedną notkę.

Odnośnie menu wpisz sobie w google "listamatic".

Poza tym kolor tekstu w menu jest za słabo kontrastowy z tłem, a z kolei biały i drobny tekst jest jak dla mnie zbyt kontrastowy i trudno się go czyta.

deqko
07-02-2007, 17:12
Witam ponownie
Krótka przerwa, no ale jestem...
I ponownie, tzn. drugi raz proszę o ocenę stronki
www.deqko.info
Proszę o ocenę (np 1-10, albo 1-100 :P )
Oraz tu (osobna ocena bannerów :P)
www.deqko.info/index.php?go=reklama

Pozdrawiam i czekam na oceny.