We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Druga domena ?

Żwirek
02-02-2007, 11:04
Napisz na pomoc{at}ovh.pl i opisz problem, podając swój nic handle.

mart88
01-02-2007, 22:32
Nie da sie z tego linku gdy wpisuje nazwe swojej domeny wyskakuje mi błąd ! jakiej treści to nie mam zielonego pojecia ponieważ jest czerwona ramka u gory w której nic nie pisze. Żeby stworzyć drugą domene musze ponownie zakładać konto tworzyć nowy nick ? na to wygląda troche bez sensu inaczej się nie da?

__________________________________________________ _______________

" Błąd

Wybierz subdomenę

Uwaga: to zamówienie dotyczy tylko oferty 60free.

Nie jesteś jeszcze naszym klientem. Możesz stworzyć swój identyfikator klienta klikając na ten link

Nazwa subdomeny powinna zawierać od 4 do 16 znaków
.ovh.org
Szukaj

Na tej stronie możesz zamówić konto 60free typu mojastrona.ovh.org. W nazwie konta można podawać litery, cyfry oraz myślnik.
Nie ma ograniczeń co do ilości zamawianych kont."

Żwirek
01-02-2007, 13:56
Złóż zamówienie korzystając z tego linku:
http://www.ovh.com/cgi-bin/pl/order/order60Free.cgi

mart88
01-02-2007, 12:43
Witam więc tak na samym początku chciałem zapytać dla czego nie umie założyć na moim koncie drugiej domeny, która jest mi niezmiernie potrzebna. Gdy zakładam druga domene wpisuje jej nazwe a nastepnie pisze mi "Uwaga: to zamówienie dotyczy tylko oferty 60free.

Nie jesteś jeszcze naszym klientem. Możesz stworzyć swój identyfikator klienta klikając na
" jak przecież siedze na swoim koncie ? Nie rozumiem tego druga domena jest mi bardzo potrzebna, może ktoś poda mi jakieś wskazówki jak ją założyć ?

oczywiście chodzi tutaj o darmową domene w ovh.org