We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[błąd] phpmailer

scottx
30-01-2007, 16:48
Właśnie co sie dzieje z tym serwerem??
Miałem 3 tygodnie katalog www.catalogseo.ovh.org i jakieś 1,5 tygodnia temu przestało działać dodawanie stron ( po pierwsze skrypt nie pobiera zawartości meta tagów z dodawanych stron. Po drugie nie dodaje wpisów do bazy tylko wyświetla (-1073760336) <http://www.catalogseo.ovh.org/ll4151...9a71601710.php ) gdzie znajduje sie plik instalacyjny. Proszę o naprawienie mojego konta. Z góry dzięki

maymar
29-01-2007, 10:05
Czyli na to wyglada że przyszło czekać aż się admin wyrobi z naprawą

Czuz
28-01-2007, 23:30
Cytat Napisał maymar
Co jest nie tak?
Miałem podobny problem. Odpowiedź jest tu. Nie ukrywam, że liczę na szybkie rozwiązanie sprawy, ale tak się składa, że akurat mieliśmy weekend, więc cierpliwie czekam na to, co przyniesie przyszly tydzień.

maymar
28-01-2007, 13:10
Nie wiem co się dzieje w ostatnim czasie z serwerem 60free.

Mam na stronce dwa formularze. Jeden do rejestracji drugi do przesyłania pliku. Obydwa oparte na skrypcie phpmailer. Obydwa działały prawidłowo. Niestety dzisiaj nie działają i wysyłają błędy
Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/c/o/n/condor/www/src/phpclasses/class.smtp.php on line 105

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to smtp.interbit.pl:25 (Unknown error) in /home/c/o/n/condor/www/src/phpclasses/class.smtp.php on line 105
SMTP -> ERROR: Failed to connect to server: (-1073767560) Message could not be sent.

Mailer Error: Błšd SMTP: Nie można połšczyć się z wybranym hostem.
Sądząc, że nie mogę się połączyć z SMTP na o2 (tak miałem zdefiniowane na początku, zmieniłem serwer na płatnego usługodawcę, ale nadal wyświetla ten sam błąd.

Co jest nie tak?