We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[1000gp] Zniknela mi baza danych

spider89
27-02-2007, 17:32
Co do powyższego postu:
nic-handle: sk1996-ovh
1000gp+info
sql2
Baza w menagerze jest pusta tak samo jak w phpmyadmin, w sobotę w menagerze była (70mb) ale w phpmyadmin nie, próbowałem wczytać kopię ale to nic nie dało. Dzisiaj strona nie działa i jest wszędzie pusto.

Ps. Wcześniejszy post rozwiązał drugi admin wgrywając kopię, która posiadał na swoim dysku...

Łabędź
23-02-2007, 09:40
Cytat Napisał spider89
Mam dokladnie ten sam problem, nie mam w ogole bazy danych. W menagerze pokazane jest, ze zajmuje 93mb a ostatnia kopia na serwerze ma 17mb wiec nie wiem co sie myli. Ponadto, jest napisane, ze zalecana to 25mb wiec nawet jesli ma to 93mb to powinno dzialac Prosze o odpowiedz co z tym jest, baza byla(!?) na sql2.
Panowie, nauczcie się zadawać w końcu pytania. W waszych postach nie ma żadnych informacji, które pomogły by nam chociażby namierzyć gdzie jest problem.

Na pytania, w których nie ma domeny, nazwy planu, nic-handle, komunikatu błędu, i tym podobnych niezbędnych informacji, nie dostaniecie szybkiej odpowiedzi.

pozdrawiam

elektryk
22-02-2007, 22:16
No niezłe rzeczy się dzieją i widzę że nie jestem sam.
Mi często pojawia się komunikat :
Mysql serwer has gone anyway

Widocznie ovh idzie na ilość a nie na jakość. Coraz więcej promocji, coraz więcej użytkowników i się potem dziwić że serwery przeciążone.

boniek00
29-01-2007, 16:12
Moja nazwa bazy to samsungp, serwer sql2. Teraz, po roznych probach przywracania kopii zapasowej w managerze, widze baze danych, ale nie ma zadnej zawartosci :/
http://pomoc.ovh.pl/ImportBazy

Wrzuć dumpa swojej bazy na serwer przez ftp, a później zaimportuj ją np. za pomocą skryptu php i polecenia system().

Kod PHP:
//rozpakowanie bazy
system('gunzip dumpbazy.sql.gz');
//import bazy
system('cat dumpbazy.sql |  mysql --host=sql2 --user=samsungp --password=PASS samsungp');
?>
Skrypt musi znajdować się w tym samym katalogu co plik z dumpbazy.sql.gz

pozdrawiam,

spider89
26-01-2007, 22:06
Mam dokladnie ten sam problem, nie mam w ogole bazy danych. W menagerze pokazane jest, ze zajmuje 93mb a ostatnia kopia na serwerze ma 17mb wiec nie wiem co sie myli. Ponadto, jest napisane, ze zalecana to 25mb wiec nawet jesli ma to 93mb to powinno dzialac Prosze o odpowiedz co z tym jest, baza byla(!?) na sql2.

ms93
26-01-2007, 18:08
Witam,
Mam kolejny problem. Zniknela mi baza danych - na pomoc(małpa)ovh.pl dowiedzialem sie ze mam zoptymalizowac baze, bo podobno spowalniala serwer, tylko jest z tym problem bo nie mam do niej dostepu! Zrobcie cos, bo nie mam zamiaru wgrywac 30mb bazy w czesciach po 300kb (przy wiekszych phpMyAdmin pokazuje przekroczony limit czasu)... Moja nazwa bazy to samsungp, serwer sql2. Teraz, po roznych probach przywracania kopii zapasowej w managerze, widze baze danych, ale nie ma zadnej zawartosci :/