We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

problem ze stroną

harnaś
17-01-2007, 22:48
Dzięki bob123 zrobiłem jak powiedziałeś i ok. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

bob123
17-01-2007, 08:12
Cmsa zainstalowales w katalogu www. W Twoim pliku konfiguracyjnym jest:
$mosConfig_absolute_path = '/home/k/a/r/kardziu/www/includes/mambo.php';

Ja rowniez zainstalowalem cmsa w katalogu www, ale u mnie ta zmienna wyglada tak:
$mosConfig_absolute_path = '/home/b/o/b/bob123/www';

i cms dziala poniewaz poprawnie podalem sciezke podczas instalacji. Zmien adekwatnie do moich ustawien i powinno dzialac

harnaś
16-01-2007, 23:06
wpisałem ścieżkę tak jak jest podana ,ale to nic nie dało wciąż tak samo

bob123
16-01-2007, 08:18
prawdopodobnie zle podales 'sciezke absolutna' podczas instalacji cmsa

harnaś
15-01-2007, 20:27
zaczynam bawić się w strone internetową założyłem konto na 60free wgrałem mambo wszystko pokazało ok a gdy wchodzę na stronę : kardziu.ovh.org pisze coś takiego
Warning: main() [function.main]: Unable to access /home/k/a/r/kardziu/www/mambo//includes/version.php in /home/k/a/r/kardziu/www/includes/mambo.php on line 41

Warning: main(/home/k/a/r/kardziu/www/mambo//includes/version.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/k/a/r/kardziu/www/includes/mambo.php on line 41

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required '/home/k/a/r/kardziu/www/mambo//includes/version.php' (include_path='.:/usr/local/php4/lib/php') in /home/k/a/r/kardziu/www/includes/mambo.php on line 41
gdzie mam to zmienić bo nie mogę znalężć tego katalogu z góry dziękuje za pomoc