We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Tc

Łabędź
25-01-2007, 10:10
Cytat Napisał Wodzu
Olewka na moj temat nie byla chyba dobrym wyjsciem.... Admini sie wstydzili napisac "NIEWIEM CZEMU TAK SIE DZIEJE" ?? Mogliscie poprostu napisac abym sie skontaktowal moze z OVH, ale nie olewac, po ile wy macie lat?? Rozsadni ludzie tak nie robia, a mysle ze w takim serwisie powinny pracowac tylko takie osoby (kompetentne).

P.S. Juz wszystko OK, po mejlu do OVH, ale postwa ADMINOW mnie zaskoczyla...

Ale o co chodzi?

pozdrawiam

Łabędź
25-01-2007, 10:09
Cytat Napisał mariuszk
poprostu błędnie wpisywany adres serwera FTP (zresztą ten błąd jest podawany w instrukcji logowania).
Prawidłowy adres to: ftp.ovh.org
i do tego użytkownik i hasło.

Pozdrawiam, Mariusz
Dobrze wpisywany.

Prawidłowy adres ftp dla 60free to:

ftp.60free.ovh.org

pozdrawiam

mariuszk
24-01-2007, 23:05
Cytat Napisał Wodzu
Witam
Mam prosbe: napiszcie mi co robie nie tak.

Chce w Total Comander polaczyc sie z moim FTP i nie moge, bo pisze mi "530 LOGIN INCORECT"

nazwa hosta: ftp.60free.ovh.org
uzytkownik: wodzuwc
haslo: *******
poprostu błędnie wpisywany adres serwera FTP (zresztą ten błąd jest podawany w instrukcji logowania).
Prawidłowy adres to: ftp.ovh.org
i do tego użytkownik i hasło.

Pozdrawiam, Mariusz

Wodzu
23-01-2007, 23:08
Olewka na moj temat nie byla chyba dobrym wyjsciem.... Admini sie wstydzili napisac "NIEWIEM CZEMU TAK SIE DZIEJE" ?? Mogliscie poprostu napisac abym sie skontaktowal moze z OVH, ale nie olewac, po ile wy macie lat?? Rozsadni ludzie tak nie robia, a mysle ze w takim serwisie powinny pracowac tylko takie osoby (kompetentne).

P.S. Juz wszystko OK, po mejlu do OVH, ale postwa ADMINOW mnie zaskoczyla...

BAJA! !

Wodzu
15-01-2007, 21:02
Zmienilem haslo i nadal to samo ;/ LOGIN INCORECT

Musze sie zalogowac do FTP jak najszybciej, moze da sie przez ten manager v3 ?? na niego wchodze normalnie.

boniek00
15-01-2007, 10:13
Cytat Napisał Wodzu
OK

Cytat Napisał Wodzu
jeśli twoje konto na 60free to wodzuwc.ovh.org to OK

Chce w Total Comander polaczyc sie z moim FTP i nie moge, bo pisze mi "530 LOGIN INCORECT"
Spróbuj zmienić swoje hasło w managerze v3 i spróbuj zalogować się ponownie.

https://www.ovh.pl/managerv3/beta/index.pl

pozdrawiam,

Wodzu
14-01-2007, 15:59
Witam
Mam prosbe: napiszcie mi co robie nie tak.

haslo: *******

w uzytkownik podawalem nawet swoje nic-handle ale nadal nie poamgalo ;/ haslo zmienialem kilka razy od tygodnia i tez nic;/

Napiszcie mi jak mam sie poalczyc z FTP
P.S. Gdy w przegladarce wpisuje ftp.60free.ovh.org i podaje dane to tez mi pisze LOGIN INCORECT ;/