We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Baza Danych

PawelGIX
14-11-2005, 16:54
Najprościej przy pomocy phpMyAdmina http://mysql.60free.ovh.org/

//EDIT:
Czemu usuwałeś pliki z ftp'a ? Dodanie/usunięcie z niego plików nie ma wpływu na strukturę bazy danych.

cinek_suw
14-11-2005, 16:44
To jak usunac tamta poprzednia? Bo wszystkie pliki z ftp usunelem i wgralem ponownie.

PawelGIX
14-11-2005, 16:41
Cytat Napisał cinek_suw
Table 'phpbb_auth_access' already exists
To znaczy tyle, że tabela o podanej nazwie już istnieje i nie możesz stworzyć drigiej o tej samej nazwie.

cinek_suw
14-11-2005, 16:18
Wyskakuje mi taki blad :

Wystąpił błąd przy aktualizacji bazy danych

CREATE TABLE phpbb_auth_access ( group_id mediumint(8) DEFAULT '0' NOT NULL, forum_id smallint(5) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, auth_view tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_read tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_post tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_reply tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_edit tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_delete tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_sticky tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_announce tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_globalannounce TINYINT (1) NOT NULL, auth_vote tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_pollcreate tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_attachments tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_mod tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_download TINYINT(1) DEFAULT '0' NOT NULL, KEY group_id (group_id), KEY forum_id (forum_id) )

Table 'phpbb_auth_access' already exists

Łabędź
13-11-2005, 20:52
Cytat Napisał cinek_suw
Server Bazy Danych / DSN:
Nazwa Bazy Danych:
Użytkownik Bazy Danych:
Hasło Bazy Danych:
Prefiks dla tabel w bazie danych:
http://60free.ovh.org/pl/support/sup...tallPhpBB.html

pozdrawiam

cinek_suw