We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem ze stroną ;/

telek
10-01-2007, 17:54
Cytat Napisał mariano
Prawdopodobnie od jutra beda juz konta na dodatkowych maszynach. Jesli nie jutro, to na pewno za kilka dni.
Dzięki za info. [Nie]cierpliwie będę oczekiwał.
tlk.

mariano
10-01-2007, 11:25
Prawdopodobnie od jutra beda juz konta na dodatkowych maszynach. Jesli nie jutro, to na pewno za kilka dni.

telek
09-01-2007, 19:56
Cytat Napisał Łabędź
System obecnie jest troche przeciążony... Planujemy wkrótce dodać kolejne maszyny.

pozdrawiam
Czy jest określona, choćby przybliżona REALNA perspektywa czasowa? Nie mówię, że traktuję powyższą wypowiedź jako '103 standardową odpowiedź administratora' , ale problem jest rzeczywiście na tyle duży (w moim przypadku), że rzeczywiście przychodzi mi ochota powrotu do reklam pod postami.... A może jakiś alternatywny, mnie zasobożerny skrypt forum?
Pozdrawiam
tlk.

Łabędź
09-01-2007, 14:24
Cytat Napisał telek
Nie wygląda to dobrze.
System obecnie jest troche przeciążony... Planujemy wkrótce dodać kolejne maszyny.

pozdrawiam

telek
09-01-2007, 13:19
Cytat Napisał hackosi
hackosi.ovh.org /tylko jak będziesz chciał zobaczyc stronę to dopisz /index.php bo miałem plik html z treścią strona w budowie i usunąłem go, a on jeszcze mi nie odświerzył ;/
No, cóż .... na moim forum (the-beatles.ovh.org, postawione na phpBB 2.0.22) błąd wystepuje NOTORYCZNIE. Przy wykonywaniu różnych skryptów forum (zwłaszcza tych, gdzie następuje odczyt z bazy) komunikat trafia się srednio co kilkanaście minut. Dla przykładu przed chwilą, na forum z jednym tylko użytkownikiem, 6x odświeżałem skrypt odczytujący prywatne wiadomości, 14 wiadomości po jednej odpowiedzi. Powinno śmignąć , a tu 6x z rzędu "System overloaded... "
Nie wygląda to dobrze.

hackosi
09-01-2007, 09:29
hackosi.ovh.org /tylko jak będziesz chciał zobaczyc stronę to dopisz /index.php bo miałem plik html z treścią strona w budowie i usunąłem go, a on jeszcze mi nie odświerzył ;/

bob123
09-01-2007, 08:17
A Twoja domena to?

hackosi
08-01-2007, 23:43
Witam

a więc mam mały problem, w sumie to duzy :d
co jakiś czas tzn. osatnio to co pare minut działa mi się rzecz dziwna, a wieć np.
na stronce jak ją przeglądam lub dodaje do niej wyskakuje mi bład z napisem :]
System overloaded, please visit later czy coś podobnego i dziwne to jest bo myślałem z początku, że wina moich skryptów, ale po instalacji mambo, awet jomla był php-fusion to jednak coś nie tak było...
Pytanie: Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje?? i co zrobić, aby było poprawnie