We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Pytanie o zgodność z regulaminem

Rughalt
08-01-2007, 14:46
Ok, dzięuję za odpowiedź.

mariano
08-01-2007, 14:44
Nie.

Rughalt
08-01-2007, 13:56
Pytanie było skierowane badziej pod kątem tego, że w świetle polskiego prawa mogę umieścic drobne działo , czy jego część (piosenka itp), do któego ja nie posiadam praw w celu jego krytyki (recenzja itp). Czy mogę zrobić coś takiego?

Łabędź
08-01-2007, 07:53
Cytat Napisał Rughalt
Witam,
Chodzi mi głównie o umieszczanie sampli utworów muzycznych/umieszczanie pojedyńczych utworów celu ich krytyki (Artykuł 29 ustawy o Prawie Autorskim). Wiem, że ogólnie zabronione jest umieszczanie dźwięków zakodowanych w formacie .mp3 itp, jednak w takim wypadku, powinno być to dozwolone.
Nie jest zabronione .mp3, pod warunkiem, że do danego utworu masz prawa autorskie.

pozdrawiam

Rughalt
06-01-2007, 11:16
Witam,
chciałbym zadać pytanie o zgodność z regulaminem następujących czynności, ponieważ nie znalazłem odpowiednich informacji
Chodzi mi głównie o umieszczanie sampli utworów muzycznych/umieszczanie pojedyńczych utworów celu ich krytyki (Artykuł 29 ustawy o Prawie Autorskim). Wiem, że ogólnie zabronione jest umieszczanie dźwięków zakodowanych w formacie .mp3 itp, jednak w takim wypadku, powinno być to dozwolone.

Z góry dziękuję za informaję.
Rughalt