We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Nie podłącza do FTP

m.ars
07-01-2007, 13:11
Halo halo nikt mi nie wytlumaczy?

EDIT: Nieaktualne. Stał się cud i wreszcie Commander połączył. Nie wiem, naprawiliście coś czy co, ale działa.

m.ars
04-01-2007, 13:40
To raczej odpada, bo korzystałem z dwóch klientów z ftp i żaden nie łączy.

Może ktoś wytłumaczyłby zamiast tego mi jak skopiować zawartość serva tym klientem ovh?

Łabędź
04-01-2007, 10:10
Cytat Napisał m.ars
Zmieniłem i nic. To raczej nie wina hasła, bo na tym programie ovh podawałem takie samo i się zalogowałem.
Może masz zapamiętane błędne hasło w programie.

pozdrawiam

m.ars
03-01-2007, 17:55
Zmieniłem i nic. To raczej nie wina hasła, bo na tym programie ovh podawałem takie samo i się zalogowałem.

mariano
03-01-2007, 17:16
Wyglada na to, ze jednak podajesz nieprawidlowe haslo. Zmien je w managerze, odczekaj troche i sprobuj raz jeszcze.

m.ars
03-01-2007, 17:03
Mój login to raikiri.

Tym programem się da skopiować tylko na inny server... albo ja jestem takim noobem i nie umiem się nim obsługiwać... więc prosiłbym o wytłumaczenie jak to zrobić.

Łabędź
03-01-2007, 15:00
Cytat Napisał m.ars
Wypróbowałem tego managera FTP od Ovh na stronce, ale nim się da tylko usuwać. Ja chciałem zrobić zapasową kopię plików forum ale tym managerem się nie da.
Da sie.

pozdrawiam

mariano
03-01-2007, 14:47
Podaj swoj login, zobacze, czy jest po Tobie jakis slad w logach.

m.ars
03-01-2007, 14:17
Próbowałem podłączyć się do FTP, używałem Total Commandera, Cute FTP i nic. Nawet nie wyskakuje że hasło źle albo coś w tym stylu, po prostu wyskakuje mi komunikat "Wywołanie połączenia nie powiodło się."

Nie łącze się pierwszy raz, po już jakieś 2-3 miesiące temu wrzucałem forum na FTP, dostawca netu się nie zmienił, więc nie powinno być kłopotów z firewallem. Próbowałem nawet wyłączyć firewalla, ale nic z tego.

FTP: ftp.60free.ovh.org
login: xxx
hasło: xxxx

Korzystam z tych ustawień.

Wypróbowałem tego managera FTP od Ovh na stronce, ale nim się da tylko usuwać. Ja chciałem zrobić zapasową kopię plików forum ale tym managerem się nie da.