We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

.htaccess nie istnieje :|

Pitter
29-12-2006, 14:32
faktycznie działa. Brawa, jestem pod wrażeniem

damcyk
29-12-2006, 13:55
Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated - argument passed by value; If you would like to pass it by reference, modify the declaration of fsockopen(). If you would like to enable call-time pass-by-reference, you can set allow_call_time_pass_reference to true in your INI file. However, future versions may not support this any longer. in /home/p/o/l/polishteam/www/theme/radiotech/index.php on line 178

w lini 178 masz pewnie cos takiego :
$fp1 = @fsockopen($sc[host], $sc[port], &$errno, &$errstr, 10);
zamien na:
$fp1 = @fsockopen($sc[host], $sc[port], $errno, $errstr, 10);

Pitter
29-12-2006, 13:00
Witajcie.
Założyłem stronę na serwerze 60free ovh. Przyznam że jestem bardzo zadowolony Wkońcu pojawił się problem. Po pomyślnej instalacji jportala, zainstalowaniu thema, u góry strony pojawia się

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated - argument passed by value; If you would like to pass it by reference, modify the declaration of fsockopen(). If you would like to enable call-time pass-by-reference, you can set allow_call_time_pass_reference to true in your INI file. However, future versions may not support this any longer. in /home/p/o/l/polishteam/www/theme/radiotech/index.php on line 178

Podejrzewam, że chodzi o wersje php.
W FAQ przeczytałem, iż aby zmienić wersję php dla plików wystarczy coś tam dodać do .htaccess . No właśnie. Sęk w tym, że nie widzę takiego pliku. Ani na samym serwerze, ani w folderze www. Korzystam z Total Commandera 6.5, włączyłem wyświetlanie elementów ukrytych i systemowych.

Co mam zrobić? Pomóżcie, proszę !