We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Moj Vocal

MicNeo
17-11-2006, 23:15
Wogole na linuxa nie ma takich kombajnow muzycznycch jak np Cubase fx czy Fl Studio(fruity loops).
Szukajcie, a znajdziecie. A tak pozatym, jeżeli chcesz system pod studio to zapraszam na jabłuszka :P

Łabędź
15-11-2006, 11:47
Cytat Napisał mariano
dolnaczany do gnome
Hehe, ok. Teraz rozumiem.
Ja też

pozdrawiam

mariano
15-11-2006, 11:25
Cytat Napisał sosnix
na mysli mam programik dolnaczany do gnome pod psudo nazwa: "rejetrator dzwiekow"
Hehe, ok. Teraz rozumiem.

sosnix
15-11-2006, 11:21
na mysli mam programik dolnaczany do gnome pod psudo nazwa: "rejetrator dzwiekow" xD. Ale wlasnie teraz sobie sicgalem Audacity i bedzie git... Wogole na linuxa nie ma takich kombajnow muzycznycch jak np Cubase fx czy Fl Studio(fruity loops). W dodatku sterowniki alsa nie pelnych mocy co k7...

mariano
15-11-2006, 09:49
Cytat Napisał sosnix
jeszcze te premitywne warunki na linuxsie
Co masz na mysli??

sosnix
14-11-2006, 23:19
wiem wiem msuze dopracowac glosik i kupic se mikro nowy ;pp jeszcze te premitywne warunki na linuxsie....
Sosnix już nie robi jednej stronki na tydzień
Przynajmniej bede mial co wpisywac do CV :PP
Moze zaniedlugo sie wezme za krecenie filmow! i moze dam kilka na youtube... nawet mam kilka pomyslow.... :> Szczegolnie na lekcjach religii...

Fryta
14-11-2006, 17:24
Chyba z pół roku na forum nie byłem a tu takie zmiany :P Sosnix już nie robi jednej stronki na tydzień ^^ wzioł sie za spiewanie

Żwirek
14-11-2006, 11:40
Cytat Napisał sosnix
Witam. Otoz niedawno nagralem swoj glos jak spiewam... No i nagralem i wrzucilem na wrzuta.pl Oczywscie spiewalem slynna piosenke Blan Jons -catch. Po odlsuchaniu mojego glosu doszlem do wniosku ze jak bedzie nastepna edycja Idola pojde tam i mam nadzieje ze bedziecie wysylac na mnie sms :P
Pozdr
P.S Wreszcie odkrylem swoj zywiol w zyciu.... a tak wogole jezeli ktos mysli ze mam do dupy glos to zawsze istaniea kompy taki przypadek do Mandaryna :P
Link:
PIOSENKA LINK!
Dostarczyłeś nam rozrywki na najwyzszym poziomie. Prosze dać znać kiedy będzie można już na Ciebie głosować.

sosnix
13-11-2006, 20:53
Witam. Otoz niedawno nagralem swoj glos jak spiewam... No i nagralem i wrzucilem na wrzuta.pl Oczywscie spiewalem slynna piosenke Blan Jons -catch. Po odlsuchaniu mojego glosu doszlem do wniosku ze jak bedzie nastepna edycja Idola pojde tam i mam nadzieje ze bedziecie wysylac na mnie sms :P
Pozdr
P.S Wreszcie odkrylem swoj zywiol w zyciu.... a tak wogole jezeli ktos mysli ze mam do dupy glos to zawsze istaniea kompy taki przypadek do Mandaryna :P
Link:
PIOSENKA LINK!