We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Nowe zabawki na 1000gp - zapraszamy do testów

Alek8456
14-09-2015, 22:04
Teoria jest, że przyśpiesza. Praktyka pokazuje, że o ile w przypadku PHP v4 ma jeszcze jakiś sens, to PHP v5 sam sobie lepiej radzi z optymalizacją swojego kodu .

Zend Optimizer ma zastosowanie praktycznie tylko dla ludzi którzy posiadają skrypty PHP zakodowane przez program Zend.
http://katowice-projekty.pl/projekty...ospadowym.html
pozdrawiam

Łabędź
16-11-2006, 09:30
Cytat Napisał john23
mam wzwiązku z tym małe pytanko - czy można w jakiś sposób realnie sprawdzić faktyczne korzyści z włączenia tej opcji - nie mówię tutaj o subiektywnym ogólnym odczuciu że strona ładuje się szybciej
Teoria jest, że przyśpiesza. Praktyka pokazuje, że o ile w przypadku PHP v4 ma jeszcze jakiś sens, to PHP v5 sam sobie lepiej radzi z optymalizacją swojego kodu .

Zend Optimizer ma zastosowanie praktycznie tylko dla ludzi którzy posiadają skrypty PHP zakodowane przez program Zend.

pozdrawiam

john23
15-11-2006, 19:03
dzisiaj moja stronka śmiga tak samo jak forum ovh
ale widzę że obciążenie serwera 1000gp jest trochę mniejsze niż wczoraj...

wczoraj włączyłem ZEND_OPTIMIZER może tę to jego zasługa ??

mam wzwiązku z tym małe pytanko - czy można w jakiś sposób realnie sprawdzić faktyczne korzyści z włączenia tej opcji - nie mówię tutaj o subiektywnym ogólnym odczuciu że strona ładuje się szybciej

Fryta
14-11-2006, 19:31
Cytat Napisał john23
Nom mi chodzi podobnie... chyba ze wywali błąd podany wyżej lub
Unable to establish connection to MySQL
2002 : Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)
Od lutego nie miałem problemów aż do dzisiaj

john23
14-11-2006, 17:24
Cytat Napisał Łabędź
Dziwne, bo system jest obciążony w niewielkim stopniu. Możesz podać przykłady stron które wolno działają?

pozdrawiam
na przykład http://www.pitagoras.info

Łabędź
14-11-2006, 14:55
Cytat Napisał Fryta
Hmm a nie narobiliście czegoś? bo dzisiaj często widze taki błąd :

Mam konto 1000GP + domena*Info

p.e.a.c.e

Nie

pozdrawiam

Fryta
14-11-2006, 13:50
Hmm a nie narobiliście czegoś? bo dzisiaj często widze taki błąd :
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, tech@ovh.net and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Apache/1.3.37 Server at www.dokument1272.info Port 80
Mam konto 1000GP + domena*Info

p.e.a.c.e

Łabędź
14-11-2006, 10:24
Cytat Napisał john23
... te stronki na kontach 1000gp w godzinach popołudniowych i wieczornych strasznie zamulone
Dziwne, bo system jest obciążony w niewielkim stopniu. Możesz podać przykłady stron które wolno działają?

pozdrawiam

john23
13-11-2006, 21:34
narazie wszystko ładnie pięknie

ale ...

zawsze jest jakieś ale

... te stronki na kontach 1000gp w godzinach popołudniowych i wieczornych strasznie zamulone

a takie forum ovh śmiga aż miło...

Łabędź
13-11-2006, 17:30
Jesteśmy w fazie testów nowych opcji na 1000gp:

http://pomoc.ovh.pl/KonfiguracjaPhp

Zapraszam do eksperymentowania i dzielenia się spostrzeżeniami

pozdrawiam