We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Uaktywnienie bazy SQL

mjhal
15-11-2006, 20:10
Problem w tym, że ja nie dostaje żadnego emila, nawet jak bym się spóźnił z `wejściem` w podany tam link to bym go miał dalej w wiadomościach.

Nie mam żadnej wiadomości ani w spamie, ani w nowych ani w koszu. (kosza nie opróżniam)

Problemu też nie ma w przekroczeniu quoty na koncie emilowym, chyba, że ten e-mil zajmuje ponad 10mb

//Nie chce działać, mam dość czekania. Założę nowe konto (i tak chciałem zmienić nazwę konta)

Gdy tylko uda mi się włączyć nowe konto wyczyszczę FTP starego i napisze list do waszej administracji o usunięcie konta.

Przepraszam za zamieszanie.

Żwirek
15-11-2006, 16:51
Działa, poszukaj w spamie.
Pamiętaj że link jest aktywny tylko godzinę.

mjhal
15-11-2006, 15:41
Obawiam się, że w tej chwili nie działa przypominanie hasła (przynajmniej mi)

Żwirek
14-11-2006, 11:44
Aby odzyskać hasło do Managera postępuj według tego przewodnika:
http://pomoc.ovh.pl/OdzyskanieHaslaNic

mjhal
13-11-2006, 21:17
Dzięki za pomoc, tylko teraz jeszcze, jakie jest tam hasło, hehehe
Coś opcja przypominania hasła nie chce mi działać, ale i tak widziałem, że ją ostatnio poprawiliście, więc w najgorszym wypadku poczekam aż ją poprawicie do końca

Chyba, że admin znowu mi pomoże...

Żwirek
13-11-2006, 14:30
Cytat Napisał mjhal
Nie jestem wstanie wejść (czy też zalogować się) do managera konta.
Moje konto ftp to bluearchon
Nic handle to:

KM2486-OVH

Andrzejas
12-11-2006, 22:55
pisz na "pomoc[at]60free.ovh.org"

mjhal
12-11-2006, 14:45
Przepraszam za stawianie podwójnych postów
(chciałem całkowicie usunąć temat i stworzyć nowy, ale nie udało mi się)

Jeszcze raz przedstawie swój problem:

Nie jestem wstanie wejść (czy też zalogować się) do managera konta.
Moje konto ftp to bluearchon

Opcje przypomnienia hasła dalej nie działają więc nie jestem wstanie przypomnieć swoje hasło ani też nazwy konta (o ile jest różna od nazwy konta ftp)

Zwaracm się do administratorów o podanie mi mojej nazwy konta `NIC-handle` oraz wszelkich inych niezbędnych danych do zalogowania się w managerze

Jestem niemal pewny że nigdy nie logowałem się do managera.

Na wszelki wypadek zostawie swoje gg: 1350614

mjhal
04-11-2006, 19:00
Witam,
Posiadam konto na ovh, zarejestrowane jakoś rok temu, moja nazwa użytkownika to bluearchon. Chciałbym się dowiedzieć, co powinienem zrobić, aby uruchomić bazę danych.

Nie zrobiłem tego zaraz po rejestracji, zaś link, który dostałem rok temu w liście z ovh już nie działa

Ani razu nie dostałem się też do panelu administratora na moim koncie (logowanie się hasłem i użytkownikiem serwera ftp nie działa) czy panel administracyjny przypada też darmowym użytkownikom ovh?

Starałem się znaleźć na waszej stronie jakieś wskazówki, ale nie udało mi się, dlatego postanowiłem napisać o swoim problemie na tym forum.

//Edycja:
Po ośmiu dniach nie dostałem odpowiedzi, mam nadzieje że w końcu ktoś coś mi poradzi.

Np, czy nazwa konta w phpmyadmin jest inna niz na serwerze ftp.