We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

SQL Plan? powiększenie bazy danych?

Żwirek
06-11-2006, 14:45
W przypadku przekroczenia rozmiaru bazy, baza zostaje przeniesiona na bardziej wydajny serwer. Nie można jednak za bardzo przekroczyć jej rozmiaru.

paolo_
06-11-2006, 14:31
aha rozumiem. a pytanie dt. lepszych serwerów, np. 90gp -> jak jest napisane w specyfikacji, że zalecany rozmiar bazy to 40 mb to co się stanie w przypadku przekroczenia limitu? baza chodzi wolniej czy nie jest już po prostu powiększana?

Żwirek
06-11-2006, 14:23
Cytat Napisał paolo_
"nie powiększasz bazy tylko zamawiasz sqlplan" - czyli co to jest ten sqlplan?
Sqlplan to dodatkowa baza danych, tak sie nazywa usługa. Mozna ja kupic tylko jak masz serwer, który posiada bazę, nie mozna dokupić sqlplan do konta 60free.

paolo_
06-11-2006, 13:26
[nie miałem dostępu do neta przez pewien czas]
jak na razie mam 60free.
"nie powiększasz bazy tylko zamawiasz sqlplan" - czyli co to jest ten sqlplan?

Żwirek
03-11-2006, 12:10
Jaką masz usługę w OVH?
Jeśli masz jakąś baze danych (serwer wirtualny) to mozesz zamówić sqlplan, nie powiększasz bazy tylko zamawiasz sqlplan, zamówienie składasz w Managerze v3, wybierasz wielkość i czas na ile chcesz wykupić sqlplan.

paolo_
02-11-2006, 20:17
czy dzięki temu można powiększyć bazę danych? bo jak to klikam to wyświetla się wszystko po francusku a ja nie znam - po ang mogłoby być. mógłby ktoś powiedzieć czy w ogóle istnieje jakaś opcja powiększenia tylko rozmiaru bazy danych [odpłatnie]?