We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Mam już konto ????????

korneliusz
09-11-2005, 14:38
Wszsytko już działa
POZDRO !!

Łabędź
09-11-2005, 13:06
Cytat Napisał korneliusz
Przed chwilą znów próbowałem wejść na swoje konto, dalej to samo. Kiedy skonczycie ten "remament"?
Już :-)

pozdrawiam

korneliusz
09-11-2005, 11:18
Cytat Napisał Łabędź
Poczekać chwilę.

Mamy tu remament

pozdrawiam
Przed chwilą znów próbowałem wejść na swoje konto, dalej to samo. Kiedy skonczycie ten "remament"?

Łabędź
08-11-2005, 21:24
Cytat Napisał korneliusz
Cos mi sie wydaje, ze to drugie, bo zawsze mam blad 530 czyli LOGIN INCORRECT. Co z tym fantem teraz zrobic? Hm?
Poczekać chwilę.

Mamy tu remament

pozdrawiam

korneliusz
08-11-2005, 20:45
Cytat Napisał Adamdo
sprawdź czy dobrze wszystko przy logowaniu do FTP dobrze wpisałeś, jeśli tak konto nie zostało prawdopodobnie stworzone
Cos mi sie wydaje, ze to drugie, bo zawsze mam blad 530 czyli LOGIN INCORRECT. Co z tym fantem teraz zrobic? Hm?

Adamdo
08-11-2005, 16:55
sprawdź czy dobrze wszystko przy logowaniu do FTP dobrze wpisałeś, jeśli tak konto nie zostało prawdopodobnie stworzone

korneliusz
08-11-2005, 15:53
Założyłem darmowe konto na 60free.ovh.org, dostałem e-maila o potwierdzeniu, a w nim wszystkie dane potrzebne do logowania się na ftp.

Napisane było: " W ciągu najbliższych 24 godzin konto zostanie aktywowane."

Ten czas minął a ja nadal nie mogę wejść na serwer FTP, wszystko wpisuję dobrze, próbuje logować się przez Total Commandera i przez przeglądarke i nic.

O co chodzi????