We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

od czego zacząć?

bbi
10-11-2006, 21:19
Cytat Napisał kasik
serdeczne dzięki!!! ........... wstyd się przyznać ale na to nie wpadłam...
Taka autoreklama - w wątku 60free znajdziesz przewodnik jak zakładać konto.
Pozdrawiam
BBI

kasik
06-11-2006, 11:48
serdeczne dzięki!!! ........... wstyd się przyznać ale na to nie wpadłam...

aneta
06-11-2006, 09:31
Jeśli składasz zamówienie na polskiej stronie, musisz podać polskie dane w identyfikatorze klienta i później numer telefonu w polskiej sieci.

kasik
03-11-2006, 21:07
hej > dzięki WIELKIE za powyższe info > zamawiam > ale zaraz na początku wyskakuje mi błąd, że ta promocja nie jest dostępna w moim kraju > tymczasem w opisie na stronie o podanym linku jest informacja, że w wielkiej brytanii jest dostępna..... troszkę się zamieszałam.......
prosze o jakieś wskazaówki, jeśli to możliwe.....

bob123
02-11-2006, 10:01
http://www.ovh.com/pl/products/gp_10...ails_info.html

kasik
31-10-2006, 19:57
ale ja nawet nie wiem, jakie konto mam wybrać > bo moja stronka ma być moim porfolio - a zatem same fotki mam i to raczej dobrej ajkości... i ja nie wiem, czy to się zmieści....... czy to można gdzieś sprawdzić? czy mam najpierw założyć konto a potem znajdę jakiś plik pomocy czy coś? sorki, ale ja naprawdę zielona jestem......

ok > popróbuję z przewodnikiem... może mi coś wyjdzie
no i sorki za głupie pytania...

bob123
31-10-2006, 07:39
Czy kolezanka zalozyla juz konto w ovh?

kasik
30-10-2006, 23:33
hej,
jestem zielona w projektowaniu stronek - to moja pierwsza i nie wiem, od czego mam zacząć. mam projekt oczywiście w najprostrzym z możliwych MS FrontPage i przy przeglądaniu off-line wszystko wydaje się działać... ale kompletnie nie wiem, jak to wszystko teraz powrzucać na serwer...
pomoooocy....