We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

funkcja, magic_quotes_gpc

Kane
08-11-2005, 16:47
Stosunkowo mocno zwalnia działanie PHP - obciąża procesor.
OK, rozumiem, że w związku z powyższym nie będziecie tak uprzejmi i nie włączycie mi jej ?

Łabędź
08-11-2005, 16:43
Cytat Napisał Kane
Hey Panie Adminie,
Funkcja ta potrzebna mi jest do tego do czego ją stworzono znaczy się negowaniu znaków specjalnych w zapytaniach mysql_query. Wyczytałem, że można ją zastąpić funkcją addshlashes i jej odwrotnością, ale po co sobie życie utrudniać?
Chciałem też poznać powód dlaczego została ona (MC) wyłączona? Czy w jakiś specjalnie negatywny sposób działa na serwer?
BTW, rozumiem zablokowanie funkcji mail, ale magic_quotes?
Stosunkowo mocno zwalnia działanie PHP - obciąża procesor.

pozdrawiam

Kane
08-11-2005, 14:06
Do czego jest Ci potrzebna obsługa tej funkcji?
Hey Panie Adminie,
Funkcja ta potrzebna mi jest do tego do czego ją stworzono znaczy się negowaniu znaków specjalnych w zapytaniach mysql_query. Wyczytałem, że można ją zastąpić funkcją addshlashes i jej odwrotnością, ale po co sobie życie utrudniać?
Chciałem też poznać powód dlaczego została ona (MC) wyłączona? Czy w jakiś specjalnie negatywny sposób działa na serwer?
BTW, rozumiem zablokowanie funkcji mail, ale magic_quotes?

Łabędź
08-11-2005, 13:27
Cytat Napisał Kane
Witam, w phpinfo w Configure Command zapisano co następuje:
'--enable-magic-quotes'

z czym wiąże się poniższe wnioskowanie:
magic_quotes_gpc Off Off

W FAQ wyczytałem, iż jeśli ma mi to ktoś włączyć, to powinienem zgłosić się z tym tutaj, co też uczyniłem
Jest wkompilowana obsługa 'magic_quotes' ale jest wyłączona w konfiguracji.

Do czego jest Ci potrzebna obsługa tej funkcji?

pozdrawiam

Kane
08-11-2005, 11:53
Witam, w phpinfo w Configure Command zapisano co następuje:
'--enable-magic-quotes'

z czym wiąże się poniższe wnioskowanie:
magic_quotes_gpc Off Off

W FAQ wyczytałem, iż jeśli ma mi to ktoś włączyć, to powinienem zgłosić się z tym tutaj, co też uczyniłem