We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Host '60free3.ovh.net' is blocked because of many connection errors

Sephiroth
07-11-2005, 19:57
Ok działa. Ja też nie lubię kiedy mi przerywają przy jedzeniu. THX 4 F1

Pirzyk
07-11-2005, 19:32
Cytat Napisał Łabędź
Już działa.
No właśnie jakoś nie widzę żeby działał...
Albo poprostu nie wiem co zrobic żeby wszystko było ok...
Jeżeli wiesz co mam zrobić żeby normalnie wszystko funkcjonowało to proszę o pomoc ...

///edit
ok juz wszystko wporządku...

Łabędź
07-11-2005, 19:27
Cytat Napisał Pirzyk
Mam ten sam problem.... wydaje mi sie że musi to zalezec od bazy mysql...
Skopał się serwer sql.

Nie lubie go tym bardziej, że zrobił to w porze objadowej

Już działa.

pozdrawiam

Pirzyk
07-11-2005, 19:19
Mam ten sam problem.... wydaje mi sie że musi to zalezec od bazy mysql...

Warning: mysql_connect(): Host '60free2.ovh.net' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts' in /home/h/a/l/hale/www/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/h/a/l/hale/www/db/mysql4.php on line 331

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/h/a/l/hale/www/db/mysql4.php on line 332 phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Host '60free2.ovh.net' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts'

Sephiroth
07-11-2005, 19:15
Forum działało dzisiaj nienagannie aż nagle nie mogę go otworzyć. Czekam i próbuję jeszcze raz i wyskakuje mi taki oto komunikat:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Host '60free3.ovh.net' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts' in /home/s/h/e/shen/www/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/s/h/e/shen/www/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/s/h/e/shen/www/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
Help, help, F1, F1, F1.......

O! Na dodatek nie mogę się zalogować do MyAdmina :/