We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z myqslem

mlexer
28-07-2005, 10:23
no to bylo by fajnie bo ja tez nie moge sobie poradzic z ta instalacja

Łabędź
28-07-2005, 09:52
Cytat Napisał ReDi
Spróbuję jaśniej

Więc wgrałem phpmyadmin na serwer, lecz gdy próbuję go odpalić wyskakuje błąd:
#2005 - Unknown MySQL Server Host 'sql1' (1)

Wydedukowałem że pierw muszę w jakiś sposób zmusić server mysql do działania tylko nie mam pojęcia w jaki sposób to zrobić.

W waszym manualu wyczytałem, że trzeba skorzystać z menagera na stronie. Zarejestrowałem się ale nie widzę tam możliwości administracji kontami darmowymi.
O - tak zdecydowanie lepiej :-)

Informację o bazie danynch dla 60free znajdzie Pan tu:
http://forum.ovh.pl/announcement.php?f=13

Serwis 60free nie korzysta z managera OVH.

Jak znajdę dzisiaj chwilę czasu to wrzucę krótki opis instalacji phpBB na 60free...

pozdrawiam

ReDi
28-07-2005, 09:43
Spróbuję jaśniej

Więc wgrałem phpmyadmin na serwer, lecz gdy próbuję go odpalić wyskakuje błąd:
#2005 - Unknown MySQL Server Host 'sql1' (1)

Wydedukowałem że pierw muszę w jakiś sposób zmusić server mysql do działania tylko nie mam pojęcia w jaki sposób to zrobić.

W waszym manualu wyczytałem, że trzeba skorzystać z menagera na stronie. Zarejestrowałem się ale nie widzę tam możliwości administracji kontami darmowymi.

Łabędź
28-07-2005, 09:38
Cytat Napisał ReDi
Jak skonfigurować bazę danych aby działała prawidłowo? Jaką nazwe hosta mysqla trzeba wpisać w configu abym mógł skorzystać z mysqla?
Czy napewno napisał Pan wszystko, niezbędne do tego, abym mógł w jakikolwiek sposób pomóc? :-p

pozdrawiam

ReDi
28-07-2005, 09:30
Jak skonfigurować bazę danych aby działała prawidłowo? Jaką nazwe hosta mysqla trzeba wpisać w configu abym mógł skorzystać z mysqla?