We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Prawie jak alias, czyli kiedy będzie SPF? :[

mariano
30-10-2006, 09:19
Hmmm... Rzeczywiscie ten vbulletin jest jakis dziwny. Dalem "Szukaj -> Szukanie zaawansowane -> Szukaj uzytkownika" i tam wyrzucilo mi wiecej postow Twojego autorstwa (lacznie ze "skasowanym").

marksman
28-10-2006, 13:15
Więc macie coś nie tak, bo ja w tym podforum mam tylko takie tematy:

Co się dzieje z tymi mailami??? ( 1 2)
Prawie jak alias, czyli kiedy będzie SPF? :[
SquirrelMail
Omg
Usuniecie maila
Problemy z mailami
Php - konto 1000gp - nie działa funkcja mail() ( 1 2)
webmail usunięte posty, wyświetlanie

I poniżej

Opcje widoku
Pokazuję wątki od 1 do 8 z 8

Możecie jakoś to wytłumaczyć?

Łabędź
27-10-2006, 00:50
Cytat Napisał marksman
to może mi powiesz gdzie na tej stronie http://forum.ovh.pl/forumdisplay.php?f=6 widzisz posta "kiedy bedzie SPF?", który niby jest w tej katgorii, no ale nie wyświetla go dla odwiedzających.
Hmmm, może ja jestem jakiś dziwny, ale widze Twojego posta zarówno w linku który podałeś jak i podforum 'Email'.

EOT

pozdrawiam

marksman
26-10-2006, 23:11
to może mi powiesz gdzie na tej stronie http://forum.ovh.pl/forumdisplay.php?f=6 widzisz posta "kiedy bedzie SPF?", który niby jest w tej katgorii, no ale nie wyświetla go dla odwiedzających.

mariano
24-10-2006, 15:44
Nikt nie usuwal postow Twojego autorstwa. Na pewno nie ma tutaj "brakujacego" posta?

marksman
24-10-2006, 15:01
No to już jest chamstwo, post został usunięty, bo ovh nie może sobie poradzić z problemem aliasów.

12 września, zaraz po zakupie serwera 1000GP i domeny zauważyłem, że aliasy pocztowe nie działają tak jak mają, bo brakuje obsługi SPF.
Problem polega na tym, że nie dochodzą wiadomości na ten sam serwer przez alias, tzn. ktoś wysyła z o2 na alias, który wskazuje na o2, z wp na wp, z onetu na onet... itd. Przychodzi tylko wiadomość, ze nie można było dostarczyć, bad SPF itd.

Jak na razie nie widać żadnych postępów w tej sprawie, pomimo tego, że pisałem na forum, wysyłałem maile na ovh, ba, nawet na reklamację mi ovh nie odpowiedziało. Jedyne co mi się udało dowiedzieć to to, że planuje się wprowadzenie SPF, ale nie wiadomo kiedy. To już będzie 6 tygodni odkąd ovh się zastanawia. To jest najwyższa jakość usług według ovh