We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Błąd z zakładaniem nowego konta

Andrzejas
21-10-2006, 23:19
można i tak

Diablo
21-10-2006, 19:23
Dziękuję, udało się. Założyłem konto na tenbicie

Andrzejas
21-10-2006, 17:48
źle masz adres pokaże ci na przykładowym serwerze
Adres Serwera SMTP smtp.tenbit.pl
Nazwa Użytkownika SMTP twoja_nazwa
hasło **********
sprawdz jak to jest na interii

Diablo
21-10-2006, 13:07
Poustawiałem to w ten sposób:

Przy zakładaniu nowego użytkownika wyświetla:

Czy coś zrobiłem nie tak? Czy dobrze poustawiałem? Proszę o pomoc.

Andrzejas
19-10-2006, 17:49
jest to związane z tym że funkcja mail() na 60free nie działa musisz zdefiniować smtp dla jakiegoś twojego konta email i przez nie wysyłać wiadomości

Diablo
19-10-2006, 15:07
Udało się to wyłączyć, tworzy nowego użytkownika, ale wyskakuje błąd, że nie może wysłać maila do niego, czy coś w tym stylu...

Andrzejas
19-10-2006, 08:04
a to jest styl do tej wersji bo może to jest tego przyczyna

Diablo
18-10-2006, 21:59
Oto mój problem. Posiadam forum http://cob.ovh.org/forum/, jest dość nowa wersja, ściągnięta z oficjalnej strony jakiś miesiąc temu. Gdu jakiś nowy użytkownik chce sie zarejestrować wypełnia formularz, klika "Zatwierdź" i wyskakuje komunikat, że wpisany kod nie zgadza się z tym co jest na obrazku. Ale żaden kod potwierdzający się nie pokazuje, miejsce na jego przepisanie też nie. Myślałem, że da sie to wyłączyć. O ile pamiętam dawniej wyłączało się to potwierdzenie kodu w "Panel Administracyjny"-->"Ogólne"-->"Konfiguracja", a teraz nie ma żadnej opcji do wyłączenia tego potwierdzania kodu. Jak to wyłączyć, czy da się to zrobić ręcznie np. ingerując w kod źródłowy.
Pozdrawiam - Diablo