We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Błąd 403 podczas przechodzenia do podkatalogu

silverPhoenix
03-12-2005, 11:49
lub mojastrona.ovh.org/katalog/

Adamdo
07-11-2005, 13:31
nie mozesz wejsc do katalogu mojastrona.ovh.org/katalog bo sie nie da musisz wpisac mojastrona.ovh.org/katalog/konkretny plik

Pozdrawiam, Adamdo

Łabędź
05-11-2005, 23:41
Cytat Napisał rafsart
Na stronie utworzyłem proste linki będące odwołaniami do katalogów z plikami index.php. Okazało się że podczas przechodzenia do takiego katalogu zamiast wyswietlania się właściwej strony pojawia sie komunikat z błędem 403 (zastrzeżony dostęp).

Nie chciałbym zmieniać struktury serwisu ponieważ zalerzy mi na łatwych krótkich linkach. Próbowałem wstawić plik .htaccess ale niestety coś mi nie wychodziło.

Bardzo proszę o pomoc.
Proszę o przykładowy link bo nie wiem o co chodzi.

pozdrawiam

rafsart
05-11-2005, 21:06
Witam

Na stronie utworzyłem proste linki będące odwołaniami do katalogów z plikami index.php. Okazało się że podczas przechodzenia do takiego katalogu zamiast wyswietlania się właściwej strony pojawia sie komunikat z błędem 403 (zastrzeżony dostęp).

Nie chciałbym zmieniać struktury serwisu ponieważ zalerzy mi na łatwych krótkich linkach. Próbowałem wstawić plik .htaccess ale niestety coś mi nie wychodziło.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
rafsart