We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Mambo

klamot
04-10-2006, 13:25
Wgraj Joomla, jest lepsza od Mambo

mariano
02-10-2006, 16:12
Cytat Napisał bl00keRs
Widocznie serwer chyba nie obsluguje tej funkcji.
Serwer to obsluguje, ale ob_gzhandler kloci sie z funkcjonalnoscia session.use_trans_id (ktora jest wlaczona dla wygody klienta). Gdybys byl autorem uzywanych przez siebie skryptow moglbys to bez problemu ominac przy uzyciu funkcji output_reset_rewrite_vars.

bl00keRs
02-10-2006, 14:27
Na forum mambo/joomla także napisałem o tym i na to samo mi wskazali czyli na kompresje danych gzip. Widocznie serwer chyba nie obsluguje tej funkcji.

mariano
02-10-2006, 13:34
Cytat Napisał bl00keRs
Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /home.4/c/e/n/centerhh/www/includes/mambo.php on line 2773
Sprobuj wylaczyc opcje "GZIP Page Compression" w adminie (ustawienia globalne -> serwer).

bl00keRs
02-10-2006, 12:35
HMMM tylko wątpie żeby przerywało podczas przesyłania iż mam dosyć szybkiego neta a przesłanie 10MB zajmuje mi nieco ponad minute. Tą samą operację wykonywałem na jednym z darmowych hostingów i żadnych problemów nie widziałem lecz nie chce hostingu tamtego. Nie wiem czym jest to spowodowane ale czy jest mozliwosc ze przez wszystkie otwarte chmody ( 777 ) wyświetlają się te błedy ?

PS. Nie mam nic na serwerze bo wykasowalem zawartosc.

jokris
01-10-2006, 19:01
Ja nierozumiem tych problemów z instalacją Joomla czy Mambo na serwerach OVH. Osobiście mam dwie strony, jedną na 1000GP, drugą na 60 FREE. Musisz po prostu dokładnie wgrać wszystkie pliki z instalatora, a że jest ich od 1000 do 2000 w liczbie, więc powinieneś uważnie wgrywać pliki na serwer, bo zawsze łatwo coś zgubić. Najczęstszą przyczyna niepowodzenia w instalacji jest wlaśnie brak niektórych plików. Dodatkowo chcę zwrócić uwagę na to, że TC podczas kopiowania plików na serwer czasami wstrzymuje pracę, bo traci połączenie. Wyświetla zapytanie, czy ma kontynuować pracę, i jeśli ty dasz "Tak", to bądź pewien, że będziesz miał pliki fizycznie obecne na serwerze, ale o wartośći "0kb", słownie zero kb. Nie należy zezwalać na kontynuację pracy, tylko powtórzyć operację wgrywania plików na serwer jeszcze raz. Najlepiej wgrywać małymi partiami, czyli folder po folderze, i po wgraniu możesz wtedy łatwo sprawdzić, czy zawartość np. lewego okna TC z plikami do wysłania, pokrywa się z zawartością prawej, czyli widokiem plików na serwerze. Na koniec. Wgraj Joomlę, osobiście uważam że jest lepsza od Mambo. Ale to jest moje zdanie. Pozdrawiam. Jokris.

bl00keRs
29-09-2006, 16:49
Mam wgranego CMS'a mambo i 3 raz instaluję i ten sam błąd wyskakuje. Nie wiem czego to tyczy. Może mi pomożecie:
www.centerhh.info

Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /home.4/c/e/n/centerhh/www/includes/mambo.php on line 2773

PS. Błąd jest na samej górze ponad logiem.