We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Przenosiny strony na mambo

Żwirek
16-10-2006, 12:49
Niezbyt jasno sie wyrażasz. O ile o to chodzi, to nie mozna mieć dwóch kont 60 free połączonych. Mozesz natomiast zamówić kilka kont 60free ale każde bedzie osobno.

petersburg
14-10-2006, 17:33
Dziękuję za odp. Sądzę więc, że najbardziej optymalne będzie więc stworzenie dodatkowego konta(domeny?) na 60free.ovh.org na jakiś czas. A jeżeli za pomocą mojego konta dodam jeszcze jakąś domenę, to rozumiem, że na oba adresy będą tylko sprzężone moją osobą i nie będzie nic działało wolniej(nie będzie mniej miejsca na tych dwóch częściach konta niż 2 x 60MB) i w razie czego będę mógł usunąć jeden adres? Racja? Funkcja multidomena jest bezpłatna?

Łabędź
03-10-2006, 16:58
Cytat Napisał petersburg
Czyżbym niejasno napisał, czy też pytanie budzi wątpliwości?
Ogólnie nie polecam tworzenia strony na jednym serwisie, która ma działać na innym. Inna konfiguracja serwerów może powodować problemy.

pozdrawiam

petersburg
03-10-2006, 16:48
Czyżbym niejasno napisał, czy też pytanie budzi wątpliwości?

petersburg
28-09-2006, 16:33
Witam,

posiadam stronę w HTML, jednak mimo moich starań, nie wygląda ona dla mnie zadowalająco. Chciałbym zbudować od nowa konstrukcję strony w Mambo(grafikę, bo treść już mam). Dotychczasowo stronę mam na serwerze OVH.ORG, ale nie chciałbym psuć jej oglądalności i pozycji, więc postanowiłem, że zrobię sobie nowe konto na YOYO(tutaj też jest MySQl), ściągnę Mambo i zbuduję grafikę od nowa. Jednak z powodu na pewną renomę mojego adresu na OVH.ORG np. w Google i katalogach , później - gdy ukończę pracę nad stroną w Mambo - chciałbym wszystkie dokumenty z YOYO przenieść na moje konto na OVH.ORG i tym samym zastapić stronę HTML-owską. I mieć nową piękną stronę w mambo na koncie OVH>ORG nie zakłócając funkcjonowania mojej witryny. Później mógłbym już wykasować konto na YOYO.

Jestem - można rzecby - laikiem i pragnę się was spytać o problemy i możliwość wykonania tego typu modyfikacji i trasneru. Czy sądzicie, że jest to proste, czy raczej mogą wyniknąć jakieś problemy?

Pozdrawiam.