We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Baza danych w BXCP

Punisher
03-11-2005, 21:48
Heh ok dzięki działa .. Ja ostatnio oguchłem, oślepłem a dziś jeszcze zgupiałem. :/

Łabędź
03-11-2005, 21:19
Cytat Napisał Punisher
No i dobrze, poszło i po tym wchodze w www.epuni.ovh.orh/bxcp/index.php
i sie otwiera moja strona z tego gfx ale nad stroną jest pełna błędów
Kod PHP:
$db mysql_connect("mysql.60free.ovh.org","epuni","MOJEHASŁO"); mysql_select_db("epuni"); 
Przydało by się jeszcze zamienić ciąg 'MOJEHASŁO' prawdziwym hasłem...

pozdrawiam

Punisher
03-11-2005, 21:13
No i dobrze, poszło i po tym wchodze w www.epuni.ovh.org/bxcp/index.php
i sie otwiera moja strona z tego gfx ale nad stroną jest pełna błędów

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'epuni'@'60free1.ovh.net' (using password: YES) in /home/e/p/u/epuni/www/bxcp/config.php on line 2

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /home/e/p/u/epuni/www/bxcp/config.php on line 2

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: A link to the server could not be established in /home/e/p/u/epuni/www/bxcp/config.php on line 2

Warning: mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/e/p/u/epuni/www/bxcp/system/visits.php on line 15

Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/e/p/u/epuni/www/bxcp/system/visits.php on line 16

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /home/e/p/u/epuni/www/bxcp/system/visits.php on line 20

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/e/p/u/epuni/www/bxcp/system/visits.php on line 20

PawelGIX
03-11-2005, 20:37
Labędź mam tak jak podałeś a mimio to dupa blada

Działa, działa zmieniłem trochę kod i chodzi. Chociaż ciągle nie wiem czemu wcześniej nie działało

Łabędź
03-11-2005, 20:32
Cytat Napisał Punisher
$db = mysql_connect("http://epuni.ovh.org/","epuni","MOJEHASŁO"); mysql_select_db("mysql.60free.ovh.org");
Czy to jest poprawne?
nie

$db = mysql_connect("mysql.60free.ovh.org","epuni","MOJE HASŁO");
mysql_select_db("epuni");

pozdrawiam

Punisher
03-11-2005, 20:14
Witam w trakcie instalacji bxcp musze stworzyc config.php w , ktorym musze napisac dane na temat konta mysql

$db = mysql_connect("http://epuni.ovh.org/","epuni","MOJEHASŁO"); mysql_select_db("mysql.60free.ovh.org");

Czy to jest poprawne?
pzdr