We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Dwa pytania do ludności;)

M@ciej
15-09-2006, 23:03
Cytat Napisał kiriu
1. To jest w regulaminie usługi 60free: http://www.ovh.org/pl/products/regulations.html

Punkt III, podpunkt 2:

2. Nie wyczytałem w regulaminie, że nie wolno zrobić katalogu stron... a to oznacza, że możesz.
No tak, bo hotlinki to coś innego, jak odnośniki do innych stron? A tak po za tym, to w regulaminie jest coś takiego, że linki (szczególnie do plików multimedialnych) mogą być umieszczane jedynie w... hmm.. jak to napisać??.... jedynie w ... zakresie OVH ( z serwerów). Nie wiem, czy mnie rozumiesz.. ?
Ale dzięki za info- tez czytałem regulamin, i byłem na innych stronach- są reklamy, linki, itp, więc sam nie wiem, czy można w końcu czy nie- wydaje mi się, że tak
Pozdrawiam!!
Maciej

kiriu
15-09-2006, 19:41
1. To jest w regulaminie usługi 60free: http://www.ovh.org/pl/products/regulations.html

Punkt III, podpunkt 2:
Konto www może być wykorzystywane przez Użytkownika w celach nie komercyjnych jak i komercyjnych.
2. Nie wyczytałem w regulaminie, że nie wolno zrobić katalogu stron... a to oznacza, że możesz.

M@ciej
15-09-2006, 18:18
Dlaczego nikt nie jest mi w stanie odpowiedzieć na moje (chyba) proste pytania?? Prosze o odpowiedź (na pytania oczywiście:P).
Pozdrawiam!
Maciej

M@ciej
12-09-2006, 20:56
Witam! Jestem, jak się pewnie domyślacie, użytkownikiem 60free.
Mam do Was, a w szególności do Administratorów, pytania.
A więc:
1. Czy na mojej stronie www.####.ovh.org moge umieszczać reklamy (np. kontekstowe, albo banery z programów partnerskich)?
2. Czy na mojej stronie mogę zrobić coś podobnego do katalogu stron www, lecz w taki sposób, aby można dodać np. podstrone, zamiast strony głównej (np. www.xyz.xx/zz/ zamiast www.xyz.xx)? Bo z tego co zrozumiałem- Hotlinkowanie, to linki do np. plików z innych stron (?). A to nie mają być hotlinki, tylko odnośniki do stron oraz do podstron- nikoniecznie związanych z OVH, np. link do WP.
Proszę o odpowiedź na nurtujące mnie pytania, a jeśli odpowiedzi będą brzmiały NIE, to prosze o jakieś porady, co mogę zrobić, aby odpowiedzi brzmiały TAK
Z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam wszystkich!!
Maciej